Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Chateau de Monfreville + cottages
Chateau de Monfreville + cottages
Chateau de Monfreville + cottages
Chateau de Monfreville + cottages
Chateau de Monfreville + cottages

Chateau de Monfreville + cottages – France

Frankrijk, France

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
5 / 5 (13 votes)

Chateau de Monfreville + cottages

le chateau de monfreville
14230 Frankrijk
France
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Chateau de Monfreville + cottages est un camping à Frankrijk, France, situé dans la région Normandy. Sur place, vous trouverez le wifi, une épicerie et un restaurant.

Pour la baignade, il y a une piscine extérieure. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux.

Pour laver votre linge, des machines à laver sont à votre disposition.

Photos

Caractéristiques

Équipements

Wifi
Épicerie
Restaurant
Barbecue au charbon autorisé

Convient pour

Emplacements ombragés
Sans voiture

Loisirs

Aire de jeux
Piscine extérieure

Sanitaires

Salle de bain à louer
Machines à laver
Ro
Rosemarie Néerlandais

Prachtig gelegen, charmante tenten camping met de leukste eigenaren! Zeer gastvrij, denken mee en zijn professioneel. Zwembad is fijn, speelgelegenheden voor de wat oudere kindjes is top en de dieren zijn een leuke extra :) Thibault en Perrine bedankt!

il y a 4 ans

Va
Vanderweide Néerlandais

Mooie rustige camping achter een kasteeltje, met prachtig uitzicht op het glooiende landschap. Gastvrije ontvangst door nieuwe eigenaren. Grote vrije plekken, fijn zwembad en regelmatig mogelijkheid om te eten op de camping. Mix van nationaliteiten en leeftijden op de camping (bijvoorbeeld ook leuk voor stelletjes). Locatie is ideaal om de invasiestranden te bekijken.

il y a 4 ans

Ja
Janny Néerlandais

Mooie, nette camping met enkel plaats voor tenten. Dit geeft een heerlijke sfeer. Je mag zelf je plekje zoeken in de netjes onderhouden tuin met vijver. Het sanitair is beneden in het kasteeltje. Klein maar charmant en van alle gemakken voorzien. Met een heuse powerbank om je gsm op te laden en vrij gebruik van 2 grote koelkasten. Het zwembad is onverwarmd maar toch een fijne plus. Zeer vriendelijke ontvangst door Perrine en Thibault. Beide zeer kundig in de Engelse taal, wel zo prettig. De omgeving is super rustig, enkel 'geluidshinder' van kikkers in de vijver. Alle bezienswaardigheden zijn goed aan te rijden. Isigny Sur Mer ligt op ong 5km afstand. Niet groot maar sfeervol en voorzien van verschillende bakkers en supermarkten. Wij hadden de fietsen mee en dit was een mooi ritje om 's ochtends een vers croissantje te halen. Op het pleintje nog even een cappuccino en hup weer terug naar de camping. Wij hebben een heerlijke week gehad.

il y a 4 ans

Ma
Maaike Néerlandais

Prachtige camping, idyllisch gelegen achter het Chateau. Zelf een mooie ruime plek uitzoeken, Thibault rijdt met de tractor je spullen naar je plekje en je kunt een verfrissende duik in het mooi aangelegde zwembad nemen. Elke dag heerlijk vers knapperig brood en een paar keer per week kun je aanschuiven met andere camping gasten bij de ene keer moules frites, dan weer een wijnproeverij met fromage en charcuterie, of een bbq. Nieuwe eigenaren Thibault en Perrine zijn super gastvrij, enthousiast en behulpzaam. Ideale plek om te ontspannen, om de zeer interessante omgeving te verkennen en voor de kinderen om nieuwe vrienden te maken.

il y a 4 ans

Pi
Pieter Néerlandais

Sinds 7 maanden nieuwe eigenaren die er een heerlijke plek van hebben gemaakt. Mooie ruime plekken, relaxte sfeer en een aantal maal in de week kan je aanschuiven voor de maaltijd.Een pareltje in Normandie!

il y a 4 ans

1 / 3

Emplacement