Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Campingplatz am Mahlower See
Campingplatz am Mahlower See
Campingplatz am Mahlower See
Campingplatz am Mahlower See
Campingplatz am Mahlower See

Campingplatz am Mahlower See – Allemagne

Mahlow, Allemagne

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4 / 5 (12 votes)

Campingplatz am Mahlower See

Teltower Straße 34
15831 Mahlow
Allemagne
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Camping am Mahlower See ligt bij Berlijn en is de ideale uitvalsbasis om rust te combineren met de drukke stad. Voor de (kleine) kinderen is er een speeltuintje en tafeltennistafel. Met de Berliner Welcome Card reis je 4 dagen met het openbaar vervoer voor € 35 per persoon. Drie kinderen tot 14 jaar mogen gratis mee.

Photos

Caractéristiques

Hébergements

Tentes
Cabanes
Caravanes
Camping-cars
Chalets
Appartements

Équipements

Électricité
Raccordement à l'eau
Raccordement aux égouts
Wifi
Coin cuisine
Épicerie
Pain frais
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Allées goudronnées
Barbecue au charbon autorisé
Tables et bancs

Convient pour

Chiens admis
Camping d'hiver
Emplacements ombragés
Emplacements saisonniers
Naturistes

Loisirs

Aire de jeux
Accès à l'eau adapté aux personnes à mobilité réduite
Pétanque
Tennis
Minigolf
Pêche
Remontée mécanique

Sanitaires

Espace à langer
Salle de bain à louer
Machines à laver
Sèche-linge
La
Laurents Néerlandais

De camping is absoluut niet kindvriendelijk. Het is een dure plek om te verblijven, met minimale voorzieningen en helaas is er bij noodgevallen niemand beschikbaar. Het wordt ook vermeld dat niemand de camping mag betreden of verlaten tot 7 uur en dat de toegangspoort gesloten is. Echter, dit is niet het geval, aangezien er vanaf 5 uur al auto's over de camping rijden.

il y a 3 ans

Ma
Martina Néerlandais

Een camping die weliswaar aan de dure kant is, maar netjes en groen. De kampeerplaatsen zijn groot en goed verzorgd, het sanitair is schoon en de locatie is ideaal voor een tripje naar Berlijn! We hadden echter het idee dat ze niet echt gericht zijn op families met (kleine) kinderen op de camping en/of niet veel ervaring hebben met spelende kinderen. Voor een klein ongelukje van de kinderen werden direct kosten in rekening gebracht, wat uiteindelijk neerkwam op een paar tientjes. Als je al aanzienlijke tarieven per nacht vraagt, zou je verwachten dat dit soort kleine bedragen/ongelukjes inbegrepen zijn. Natuurlijk dient er betaald te worden als er iets kapot gemaakt wordt. Maar dit was een klein incident zonder kwade opzet.

il y a 3 ans

YD
Ybo de Jong Néerlandais

Goed onderhouden kleine camping, met grote afgebakende plekken, veel privacy. Wij hadden een plek met eigen afvoer, waterkraan. Goede wifi. Het toiletgebouw was geweldig, super schoon, ruime douches met drukknop, voldoende wc's, afwasplekken ed. Muziekje op de achtergrond. Super behulpzame jonge beheerders. De camping is een prima uitvalsbasis voor bezoek aan Berlijn. Binnen een half uur zowel met de trein, als de S Bahn in hartje Berlijn. Aan de overkant van de camping is een klein meertje met restaurant. Prima eten. Supermarkten op 2 km, dus ook dichtbij.Kortom, een super plek om nog eens terug te komen.Als we 1 nadeel moeten noemen is het het in november 2020 geopende vliegveld dichtbij. Je kunt van de vliegtuigen die overvliegen enige last ondervinden. Maar dat zal voor de 1 zwaarder wegen dan de ander. Wij hebben hier ieder geval genoten.

il y a 4 ans

Ro
Roelof Néerlandais

Mooie schone camping met prima en schoon sanitair. Uitstekende uitvalsbasis voor een bezoek aan berlijn en potsdam. Veel ruime plekken en een restaurant aan de overkant van de straat.

il y a 4 ans

HE
H en D Néerlandais

Wij hebben het als zeer onprettig ervaren. Hadden geboekt voor 11 nachten. Toen wij aankwamen was onze plek bezet. Toen wij ons melden kregen we een ander nummer toegezegd. Helemaal achter op de camping in een klein hoekje. Er was door hun een dubbele boeking gedaan. Ze bleven volhouden dat wij er een mail hierover hadden gekregen en toen ik vroeg naar welk mailadres ze het hadden toegestuurd wisten ze geen antwoord te geven. We zijn 1 nacht gebleven want we hadden al 350 kilometer gereden die dag. Maar geen excuus of iets dergelijks dus deze camping heeft voor ons afgedaan. Erg onprettig allemaal. Ik geef verder geen cijfers. Maar voor ons een dikke onvoldoende.

il y a 4 ans

1 / 3

Emplacement