Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Vicenza
Camping Vicenza
Camping Vicenza
Camping Vicenza
Camping Vicenza

Camping Vicenza – Italie

Vicenza, Italie

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
3 / 5 (9 votes)

Camping Vicenza

Via U. Scarpelli 35
36100 Vicenza
Italie
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Camping Vicenza est un camping de 55 emplacements à Vicenza, Italie, situé dans la région Veneto. Sur place, vous trouverez le wifi, un restaurant et du pain frais le matin.

Vous pouvez y camper avec une tente, une caravane ou un camping-car. En plus du camping, vous pouvez également louer un chalet.

Pour la baignade, il y a une piscine extérieure. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme le tennis de table, la location de vélos et un sauna.

Les chiens sont les bienvenus à Camping Vicenza. Camping Vicenza est accessible en fauteuil roulant et dispose de sanitaires adaptés. Pour laver votre linge, des machines à laver sont à votre disposition. Des emplacements avec électricité sont disponibles. Camping Vicenza est ouvert du 1 avril au 30 octobre.

Photos

Caractéristiques

Hébergements

Tentes
Caravanes
Camping-cars
Chalets
Appartements

Équipements

Électricité
Raccordement à l'eau
Raccordement aux égouts
Wifi
Épicerie
Pain frais
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Barbecue au charbon autorisé

Convient pour

Chiens admis
Camping d'hiver
Emplacements ombragés
Emplacements saisonniers
Naturistes
Emplacements pour groupes de jeunes

Loisirs

Aire de jeux
Animations pour enfants
Baignade en eau naturelle
Piscine extérieure
Piscine intérieure
Bains thermaux
Sauna
Pétanque
Tennis
Tennis de table
Golf
Minigolf
Voile/planche à voile
Location de vélos
Pêche
Remontée mécanique

Sanitaires

Aire de services pour camping-cars
Espace à langer
Cabines de lavage
Sanitaires adaptés
Machines à laver
Sèche-linge
Pa
Pascal Néerlandais

Als doorgangscamping is dit een uitstekende keuze, gezien de locatie direct naast de A4. We werden vriendelijk ontvangen, ondanks dat de gratis wifi niet functioneerde. Het was aangenaam dat het restaurant naast de camping open was (we hadden al een lange reis achter de rug en veel campingrestaurants waren gesloten vanwege corona, iets waar we niet van op de hoogte waren en waar we onze campings wel op hadden geselecteerd), dit is waarschijnlijk ook te danken aan het feit dat het ook een hotel/conferentiecentrum is. Bovendien was het eten erg smakelijk. Omdat de camping bijna leeg was, konden we aangekoppeld blijven staan, er was tenslotte genoeg ruimte. Ook de sanitaire voorzieningen waren in orde.

il y a 3 ans

Ba
Bart Néerlandais

Het sanitair van de camping was proper, maar daar houdt het goede nieuws op. De dame aan de incheck was verre van vriendelijk en 's avonds rond 20:00 kregen we plots een papier in de hand gedrukt waarop stond dat we alle ramen en deuren vannacht gesloten moeten houden omdat er om 5:00 een verdelgingsdienst tegen de muggen langskomt om product te sproeien. 39 graden buiten en alles dichthouden is niet comfortabel. Morgen met een giftige caravan en fiets vertrekken evenmin. Alles uit de kast moeten halen om bij aankomst van de verdelgwagen te mogen vertrekken. De incheckdame gaf ons uiteindelijk dik tegen haar zin de mogelijkheid om reeds vanavond te betalen. 38€ voor een caravan plus twee personen en dat voor zo'n kort nachtje?! Geen aanrader!

il y a 4 ans

AK
Albert K. Néerlandais

Het lezen van de reviews op deze site deed ons eerst nog besluiten toch maar naar een andere doorreiscamping uit te kijken, maar er was geen keuze. Dan maar naar deze "horror camping".... Nou, dat was toch anders. De ligging was perfect, direct na de afrit en tolpoort. Door bemuring geen geluidsoverlast. Moderne receptie met een een heel vriendelijke jongeman die vloeiend Engels sprak. Het terrein was keurig onderhouden, alles gemaaid, hagen geschoren. Kleine plaatsen, maar voor 1 nacht geen probleem. Bovendien was het laagseizoen. Badgebouw oogde oostblokachtig, maar keurig geverfd en voorzien van heel veel (zit-)toiletten, wastafels en douches. Kraakschoon, zeepautomaat. Vermoedelijk recentelijk gerenoveerd. Probleem is dat allerlei benoemde faciliteiten niet van de camping, maar van naastgelegen hotel zijn. Bijv. geen restaurant, maar die vonden we in de buurt (Due Torre, geweldig). Niks mis mee voor kort verblijf.

il y a 4 ans

FD
Faisca. Drent Néerlandais

Vreselijk nooit meer! Mevr bij inchecken al schagerijnig dat we 3 kids hadden want nu moest ze in totaal 5x invoeren 2 kids moest toch voldoende zijn zei ze. In advertentie in acsi boek staat fraaie camping met nieuw zwembad maar voor dat zwembad betaal je 5,- pp per dag. Aangezien het 39 graden was gevraagd of we alleen voor kids mochten betalen zodat die in ieder geval konden afkoelen. Badmeester gaf aan dat dat oké was maar uurtje later kwam mevr van camping woedend naar ons dat we onze kids niet alleen mochten laten. We probeerde het uit te leggen maar het was; i dont care, take them basta! Saniter is een grote vieze frabriekshal. Plekken zijn klein en stoffig

il y a 4 ans

Me
Merel Néerlandais

Het is erg prijzig voor de (niet) aanwezige faciliteiten. De bakker was op vakantie dus we konden geen brood bestellen. Voor het zwembad moesten we 5 euro betalen of wachten tot na 5 uur 's middags. Sanitair is niet erg schoon. Personeel is wel vriendelijk en er is WiFi op de camping.

il y a 4 ans

1 / 2

Emplacement