Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Neunbrunnen am Waldsee
Camping Neunbrunnen am Waldsee
Camping Neunbrunnen am Waldsee
Camping Neunbrunnen am Waldsee
Camping Neunbrunnen am Waldsee

Camping Neunbrunnen am Waldsee – Autriche

Maishofen, Autriche

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4 / 5 (10 votes)

Camping Neunbrunnen am Waldsee

Neunbrunnen 56
5751 Maishofen
Autriche
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Camping Neunbrunnen am Waldsee est un camping de 100 emplacements à Maishofen, Autriche, situé dans la région Salzburg. Sur place, vous trouverez le wifi, un restaurant et du pain frais le matin.

Vous pouvez y camper avec une tente, une caravane ou un camping-car. En plus du camping, vous pouvez également louer un chalet ou un appartement.

Pour la baignade, il y a une piscine intérieure et une baignade en eau naturelle. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux, le tennis de table, le minigolf, la location de vélos, la pêche et un sauna.

Les chiens sont les bienvenus à Camping Neunbrunnen am Waldsee. Camping Neunbrunnen am Waldsee est accessible en fauteuil roulant. Pour laver votre linge, des machines à laver et des sèche-linge sont à votre disposition. Des emplacements avec électricité sont disponibles. Camping Neunbrunnen am Waldsee est ouvert toute l'année.

Photos

Caractéristiques

Hébergements

Tentes
Caravanes
Camping-cars
Chalets
Appartements

Équipements

Électricité
Raccordement à l'eau
Raccordement aux égouts
Wifi
Coin cuisine
Épicerie
Pain frais
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Barbecue au charbon autorisé

Convient pour

Chiens admis
Camping d'hiver
Emplacements ombragés
Emplacements saisonniers
Naturistes

Loisirs

Aire de jeux
Animations pour enfants
Baignade en eau naturelle
Piscine extérieure
Piscine intérieure
Bains thermaux
Sauna
Pétanque
Tennis
Tennis de table
Golf
Minigolf
Voile/planche à voile
Location de vélos
Pêche
Remontée mécanique

Sanitaires

Aire de services pour camping-cars
Espace à langer
Sanitaires adaptés
Machines à laver
Sèche-linge
Pe
Petra Néerlandais

Geboekt via Traveldeal. Bij aankomst kregen we een soort keukendeur sleutel met de mededeling dat we in kamer 0 zaten. Deze kamer voldeed op geen enkele wijze aan de beschrijving van de kamers op de site. Een kale witte ruimte met 2 bedden klem tussen de muur in en nog een los derde bed. Niks aan de muur, een wankel tafeltje met 2 wankele stoeltjes, geen gordijnen voor de ramen. Spinnenwebben in een hopeloos verouderde vieze badkamer. Dit bij de balie gemeld, kregen de mededeling dat alles vol zat en de manager van het hotel niet aanwezig was. Traveldeal gebeld die ons geweldig geholpen heeft en de volgende ochtend kregen we bericht dat we een voucher kregen. Dit hotel is verouderd de zwemvijver ziet er smerig uit en de roeiboten zijn er niet. All inclusief betekent hier een kast met allerhande glazen en kopjes en een tap met bier en losse flessen wijn. De hygiëne en corona maatregelen zijn hier ver te zoeken. We voelden ons niet veilig

il y a 5 ans

WK
Wilma Kooijman Néerlandais

Heerlijke week, vriendelijke eigenaren, goed kunnen eten in het restaurant.

il y a 6 ans

XD
Xander de Vries Néerlandais

2 dagen later dan gepland arriveerden wij bij het hotel. Het eerste wat de eigenaresse voorstelde was dat we 2 dagen langer mochten blijven ( geheel kosteloos). Dat geeft al aan hoe gastVrij het echtpaar van het hotel is. Halverwege ons verblijf blijkt dat de reisorganisatie failliet is verklaard en dat het hotel niet betaald is. De eigenaar van het hotel komt tijdens het ontbijt naar ons toe met de mededeling dat ondanks hij niet betaald wordt wij ZIJN gasten zijn en NIET uit het hotel worden gezet en NIET HOEVEN BIJ TE BETALEN. Het behoeft geen uitleg dat wij dit ontzettend op prijs stelde, het had ook heel anders gekund. Wat betreft het hotel zelf hebben wij ook een fantastisch verblijf gehad. De ligging is schitterend, bossen en uitgestrekte weides lossen elkaar af. Het terrein is keurig onderhouden, de kamers schoon en praktisch. Het eten is simpel maar erg smakelijk, het ontbijtbuffet uitgebreid.

il y a 6 ans

TL
Ton Leuverink Néerlandais

Gewoon genieten en vooral eens lekker eten in het gasthof

il y a 6 ans

Th
Thomas Néerlandais

Op deze camping heb ik een van de slechtste nachten ooit beleeft. Een groep zatte Oostenrijkers die luidkeels zitten te vertellen over de meest uiteenlopende onderwerpen tot dik na middernacht kan echt niet. Ik ben dan ook niet te spreken over het feit dat de uitbater hier niets aan kan/wil doen.

il y a 6 ans

1 / 2

Emplacement