Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Les Myosotis
Camping Les Myosotis
Camping Les Myosotis
Camping Les Myosotis
Camping Les Myosotis

Camping Les Myosotis – France

Haute-Savoie, France

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4 / 5 (10 votes)

Camping Les Myosotis

28 chemin du Grand Tronc
74500 Haute-Savoie
France
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Camping Les Myosotis est un camping à Haute-Savoie, France, situé dans la région Rhône-Alpes.

Vous pouvez y camper avec une tente, une caravane ou un camping-car. En plus du camping, vous pouvez également louer un chalet.

Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux, des animations pour enfants et la pétanque.

Les chiens sont les bienvenus à Camping Les Myosotis. Pour laver votre linge, des machines à laver sont à votre disposition. Des emplacements avec électricité sont disponibles.

Photos

Caractéristiques

Hébergements

Tentes
Caravanes
Camping-cars
Chalets

Équipements

Électricité
Raccordement à l'eau
Raccordement aux égouts
Wifi
Espace détente
Épicerie
Pain frais
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Barbecue au charbon autorisé
Tables et bancs

Convient pour

Chiens admis
Camping d'hiver
Emplacements ombragés

Loisirs

Aire de jeux
Théâtre
Animations pour enfants
Pétanque
Tennis
Minigolf
Pêche
Remontée mécanique

Sanitaires

Espace à langer
Machines à laver
Sèche-linge
W.
W. Néerlandais

Wij verwachtten een rustige camping. Dit was voor ons echter totaal niet het geval. De oudere (Franse) kampeerders kwebbelen vanaf 's ochtends vroeg tot 's avonds laat aan een stuk door op luide toon. En er moet bij elk bezoekje aan de toiletten, heen en terug, bonjour gezegd worden. Het liefst willen ze alles van je weten en begluren je van een afstand. Inderdaad een prachtig uitzicht! Wij hebben hier echter geen seconde in stilte van kunnen genieten. Eigenaar alleen gezien bij inchecken en betalen, receptie is maar drie uurtje per dag open, ochtend en avond. 1 euro per koelelement per keer dat je hem invriest is toch wel erg duur vinden wij. Wc gebouw is verouderd maar wel schoon. De douches zijn buiten en dat is toch echt veel te koud als het buiten 18 graden is! Vooral als het water steeds lauw blijft. De ligging van de camping is prima.

il y a 4 ans

AP
Anne, Petra en Annelies Néerlandais

Het uitzicht een levend panaroma over het Lac Leman. Een rustige camping, met veel faciliteiten op korte afstand. Sanitair sober, maar heel netjes. Het is er echt genieten.

il y a 4 ans

L.
L.Richard Néerlandais

Zeer rustige camping met schitterend uitzicht. Gelukkig geen campingwinkel, animatie of zwembad aanwezig. Dit alles is op zeer korte afstand berikbaar ; supermarktje op 500 m. het meer op ca. 1.500 m. De campingplaatsen zij zéér ruim en bieden voldoende schaduw. Campingeigenaar is uiterst vriendelijk. De camping zelf is een ideale plek om tot rust te komen en de omgeving bied voldoende mogelijkeheden voor uiteenlopende uitstapjes.

il y a 4 ans

FG
fam. G. Néerlandais

Er waren vooral mensen zonder kinderen of mensen met hele kleine kinderen. Onze kinderen vonden het dan ook een saaie camping. Gelukkig is er genoeg leuks te doen in de buurt, dat maakte veel goed. Uitzicht over het mooie meer was te gek. Grote plaatsen

il y a 4 ans

SV
S. van Lanschot Néerlandais

rustige camping met een prachtig uitzicht en veel vaste bezoekers. zo vriendelijke mensen,.alles gaat op zijn frans, rustig kabbelend en vriendelijk. wat was ik blij met mijn franse buurman, die me bij stukken aan mijn auto, zo goed heeft geholpen, mee naar de garage daar alles uitgelegd, mij weer teruggebracht. en ook nog gastvrij ontvangen.. De campingbaas geeft advies voor de prachtigste (berg)wandelingen, dichtbij en ook verder weg indien je dat vraagt. hij is zeer terzake kundig in deze zijnde berggids. kortom een heerlijke plek

il y a 4 ans

1 / 2

Emplacement