Camping Le Canada est un camping de 61 emplacements à Chiny, Belgique, situé dans la région Wallonia. Sur place, vous trouverez le wifi et un snack-bar.
Vous pouvez y camper avec une tente, une caravane ou un camping-car. En plus du camping, vous pouvez également louer un chalet.
Pour la baignade, il y a une baignade en eau naturelle. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux et le tennis de table.
Les chiens sont les bienvenus à Camping Le Canada. Pour laver votre linge, des machines à laver et des sèche-linge sont à votre disposition. Des emplacements avec électricité sont disponibles. Camping Le Canada est ouvert du 15 mars au 15 novembre.
Photos
Caractéristiques
Hébergements
Équipements
Convient pour
Loisirs
Sanitaires
Avis
Écrire un avisPrachtige camping in de natuur, wij hadden het mooiste plekje bovenop de berg! Voorzieningen goed, rivier heerlijk om in af te koelen en te zwemmen, opblaasbare glijbaan super leuk voor de kids! Eigenaar vriendelijk en behulpzaam. Prachtige omgeving, veel activiteiten binnen 30km. Wij komen graag nog eens terug!
il y a 4 ans
Voor ons was dit een zalige camping en wij hebben hier genoten van de idyllische ligging ( vlak aan de semois), de prachtige natuur (middenin het woud), de super vriendelijke campinguitbater ( nl & fr )en het nieuw uitziend en proper ( verwarmd ) sanitair. De wandelingen starten allemaal van op de camping en zijn super duidelijk aangegeven met nummers. Vlakbij in het dorpje een lekker restaurant Le Foyer IX, een lokale slager en een leuke kruidenierszaak met alle regionale producten. Wat kan een mens nog meer verlangen. Voor ons een top locatie. Wij komen zeker nog langs. Groeten uit Chiny
il y a 4 ans
Wij waren hier in juli 1 week met de tent en onze dochter zat met haar gezinnetje in een huurcaravan. Wij vonden het erg tegenvallen en vonden de camping nogal armoedig, mistroostig en verouderd. De receptie was nooit bemand, de eigenaren waren meestal te vinden in het hokje bij de kanoverhuur. Zij waren, eerlijk is eerlijk, overigens best aardig en behulpzaam en wij konden zelf een plek voor de tent uitkiezen. Het speeltuintje was erg verouderd en niet leuk. Eén dag kwam er een luchtkasteel en dat was fijn voor de kleinkinderen. De aanmeerplek van de kano's is vlak bij het speeltuintje en het was er een modderige boel. Even verderop is een houten gebouwtje waar snacks en frites worden verkocht en je kan er op houten banken zitten, maar dit is ook geen gezellige plek. De eigenaren zouden zich misschien iets minder met de kanoverhuur kunnen bezig houden en iets meer aandacht investeren in de camping. Op de camping is verder niets te doen en er wordt naar ons weten ook niets georganiseerd.
il y a 4 ans
Goede ontvangst door vriendelijke uitbater. Bij aankomst werden ons meteen de vrije plaatsen getoond en konden we zelf een uitkiezen. Het deel waar wij verbleven, in het bos, heeft zijn eigen sanitair. Dit is steeds proper, ook bij regenweer. Enkel de douchen bevinden zich oo het lagere niveau van de camping en dus een 200m wandelen. Deze zijn ook telkens proper en zijn heel goed onderhouden. Op alle plaatsen is er (tegen betaling) een wifi verbinding met zeer goede verbinding. Voor ons was het hier zeker en vast inorde!
il y a 4 ans
Ik ben op Maandag 16 Februarie samen met mijn broer en zijn zoon naar deze camping geweest om te kamperen met de tent. Ik ben op Woensdag de 18 Februari weer naar huis gegaan. Dit is een zeer mooi gelegen camping aan de Semois. De eigenaar spreekt Nederlands en doet er alles aan om het de gasten naar de zin te maken. Er zijn speeltoestellen voor de kinderen. Er is een mooi dorpje op 600 meter afstand met kleine winkels. Er is ook een mooie stad (Floranvile) op 6 km afstand. Daar is het goed uitgaan en winkelen. Ik heb besloten om komende zomer vaker naar deze camping te gaan.
il y a 4 ans