Camping Krolsbergen est un camping de 100 emplacements à Paasloo, Pays-Bas, situé dans la région Overijssel. Sur place, vous trouverez le wifi et un restaurant.
Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux.
Camping Krolsbergen est accessible en fauteuil roulant.
Photos
Caractéristiques
Équipements
Loisirs
Avis
Écrire un avisNiet te vertrouwen, afspraken voor jaarplaats gemaakt, compleet met tekening die erop zou komen, 2 weken voor plaatsing, komen ze met een bericht dat er geen platte daken chalets geplaatst mogen worden. op de eerst via de mail aangeleverde foto is het onomstotelijk dat het een plat dak betreft. nu dus geen plek voor het chalet en het hoogseizoen van 2022 verknald door amateuristisch gedrag van de camping eigenaren kort gezegd niet te vertrouwen dus. komen afspraak niet na
il y a 4 ans
Prachtige familiecamping waar je zeer vriendelijk onthaald wordt. Onze Kampeergroep Hopland van Pasar België heeft van een uitstekend ontbijt kunnen genieten alsook van een smakelijk en rijkelijk avondmaal. Ondanks de volle bezetting van de camping ,was het sanitair steeds proper en de sfeer ook rustig en gemoedelijk in een aangenaam groen kader. Een aanrader en goede uitvalsbasis voor allerlei bezienswaardigheden in de omgeving . De eigenaars houden zich ook aan de vooraf gemaakte afspraken.
il y a 4 ans
Gemoedelijk, gezellig, gastvrij. Het is net alsof je thuis komt!
il y a 4 ans
Camping Krolsbergen is een goed onderhouden camping, de eigenaar zet zich met veel enthousiasme en passie in om het de gasten naar de zin te maken. Er zijn weinig toeristische plaatsen in de verhouding tot vaste plaatsen. Voor de warme dagen is er leuk buitenzwembad aanwezig om afkoeling te vinden. Een goede snackbar en restaurant zijn op de camping aanwezig. Een winkel (supermarkt) is een paar km verderop in Oldemarkt. Krolsbergen ligt op een paar km van de Weerribben, een ideale uitvalbasis dus. Ook Giethoorn is dicht bij. Er zijn veel leuke fiets en wandelroutes. Het sanitair is voldoende. Voor het douchen moet betaald worden via een SepKey, wij vonden het tarief per minuut hoog. In het laagseizoen kan geen gebruik worden gemaakt van een ACSI of andere kampeerkaart, hierdoor is de camping met € 23,- per nacht voor 2 personen relatief prijzig in het laagseizoen.
il y a 4 ans
Wij hebben op een camperplek gestaan. Zeer ruime plekken en er zijn goede voorzieningen. Het toilet gebouw is netjes en schoon. Zeer klantvriendelijk personeel. Het was echt even een heerlijk weekendje weg.
il y a 4 ans