Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Hohenbusch
Camping Hohenbusch
Camping Hohenbusch
Camping Hohenbusch
Camping Hohenbusch

Camping Hohenbusch – Belgique

Burg-Reuland, Belgique

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4.5 / 5 (19 votes)

Camping Hohenbusch

Grüfflingen 44a
4791 Burg-Reuland
Belgique
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Als je op zoek bent naar een niet al te grote, overzichtelijke camping in de Ardennen, dan zit je bij Camping Hohenbusch goed. De animatie, kinderboerderij, de speeltuin en het zwembad zorgen ervoor dat kinderen tot 7, 8 jaar zich goed kunnen vermaken. Voor tieners is deze camping minder geschikt. Tegenover de camping vind je een mooi wandelgebied.

Photos

Caractéristiques

Hébergements

Tentes
Cabanes
Caravanes
Camping-cars
Chalets

Équipements

Électricité
Raccordement à l'eau
Raccordement aux égouts
Raccordement au gaz
Échange de bouteilles de gaz
Wifi
Casiers
Espace détente
Salle de séchage
Coin cuisine
Épicerie
Pain frais
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Allées goudronnées
Espace feu de camp central
Bois de chauffage
Barbecue au charbon autorisé

Convient pour

Chiens admis
Camping d'hiver
Emplacements ombragés
Emplacements saisonniers
Naturistes
Sans voiture

Loisirs

Aire de jeux
Jeux d'intérieur
Mini-ferme
Baignade en eau naturelle
Plage de sable
Accès à l'eau adapté aux personnes à mobilité réduite
Plage naturiste
Piscine extérieure
Piscine intérieure
Toboggan aquatique
Bains thermaux
Sauna
Tennis
Volley-ball
Golf
Minigolf
Voile/planche à voile
Location de bateaux
Cale de mise à l'eau
Location de vélos
Équitation
Pêche
Centre de plongée
Remontée mécanique
Ski de fond

Sanitaires

Espace à langer
Salle de bain à louer
Sanitaires adaptés
Machines à laver
Sèche-linge
Pb
PB Néerlandais

De gehuurde sta caravan was zoals beschreven en te zien op de website, de auto kon bij de deur staan de tuin heeft een fijn zitje met een soort overkapping en genoeg privacy we misten binnen alleen wat extra kapstokken en een grotere spiegel de camping heeft een nieuw restaurant wat zowel binnen en buiten fijn zitten is, mooi uitzicht ook de prijs van het eten en het aanbod is dik voorelkaar we vonden het jammer dat hij niet langer open is dan 21 uur hierdoor zaten we al vroeg bij de caravan en misten we een beetje het camping gevoel waarvoor we wel kwamen. Een leuk dorpje zit een flink stuk verderop was nog niet heel toeristisch druk, Het zwembad vonden wij als ouders en onze dochters van 9 en 13 lekker ruim, schoon het water was fijn, rondom stonden bedjes met of zonder parasol extra losse stoelen zou fijn zijn. De dieren worden goed verzorgd. sanitair was nieuw. Veilige nette camping schoon, kindvriendelijk Veldjes waren prima.

il y a 2 ans

WF
Wil F Néerlandais

Bij de intake aan de receptie een wat vaag verhaal over een upgrading naar bijzondere plek - met extra kosten - . Overigens een prima plek lekker ruim en leuk uitzicht. Overigens geldt dit voor nagenoeg de gehele camping. Het sanitair is prima en lekker schoon. Het zwembad is echt top, met ook flink wat ligbedden. In de omgeving wandelmogelijkheden. Er zijn niet direct gezellige dorpjes in de omgeving. Ook de ligging aan een wel zeer drukke provinciale weg is best jammer. De grootste tegenvaller was echter het restaurant. Geen enkel oog voor de gasten, tafel niet schoongemaakt, bestellingen kwamen niet of zeer laat en nagenoeg alle gerechten waren uitverkocht - op een woensdagavond begin juli !!! - Best heel jammer het restaurant ziet er goed uit en ook de kaart oogt verder prima.

il y a 2 ans

FJ
Frits Jollie Néerlandais

Fantastisch camping prima sanitair genoeg te zien in de omgeving

il y a 2 ans

GE
Gil en Dirk Néerlandais

Mooie streek ! Lekker eten in het restaurant. Vriendelijk personeel. Mooi uitzicht achteraan de camping. Je kan van uit de camping mooie wandelingen maken

il y a 2 ans

Ku
Kurt Néerlandais

Tijdens het inchecken bij de balie werd er op een wat onduidelijke manier gesproken over een upgrade naar een speciale locatie - tegen extra kosten -. Desalniettemin een uitstekende plek met veel ruimte en een mooi uitzicht. Dit is overigens van toepassing op bijna de hele camping. Het sanitair is uitstekend en zeer schoon. Het zwembad is absoluut geweldig, met ook een flink aantal ligstoelen. Er zijn mogelijkheden om te wandelen in de omgeving. Er zijn niet direct sfeervolle dorpjes in de buurt. Ook de locatie aan een zeer drukke provinciale weg is best ongelukkig.Het grootste minpunt was echter het restaurant. Geen enkele aandacht voor de gasten, tafel niet schoongemaakt, bestellingen kwamen niet of erg laat en bijna alle gerechten waren uitverkocht - op een woensdagavond begin juli !!! - Echt heel jammer, het restaurant ziet er goed uit en ook het menu ziet er verder prima uit.

il y a 3 ans

1 / 4

Emplacement