Camping Grosswalsertal est un camping à Raggal, Autriche, situé dans la région Vorarlberg. Sur place, vous trouverez le wifi et du pain frais le matin.
Vous pouvez y camper avec une tente, une caravane ou un camping-car. En plus du camping, vous pouvez également louer un chalet.
Pour la baignade, il y a une piscine extérieure. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux et des animations pour enfants.
Les chiens sont les bienvenus à Camping Grosswalsertal. Pour laver votre linge, des machines à laver et des sèche-linge sont à votre disposition. Des emplacements avec électricité sont disponibles.
Photos
Caractéristiques
Hébergements
Équipements
Convient pour
Loisirs
Sanitaires
Avis
Écrire un avisHeel mooi uitzicht. Prachtig onderhouden grasveldjes. Leuke eigenaren die goed Nederlands spreken en daarom ook veel Nederlanders trekken. Toch best wat buitjes en onweer gehad vanuit het dal. Veel wandelroutes in de buurt. Weinig toeristische stadjes/dorpjes. Kinderen vermaken zich in het zwembad en met elkaar in een soort kantine (zonder bar). Alleen jammer dat er geen WC-papier aanwezig was. Voor bezoek aan een bergmeertje moet je eerst 15 minuten rijden én dan zeker 30 minuten lopen. Anders 5 euro pp enkele reis betalen voor een treintje, en dat is voor een gezin toch zo weer 50 euro.
il y a 2 ans
Een adembenemend panorama. Zorgvuldig verzorgde gazons. Aangename eigenaars die vloeiend Nederlands spreken, wat veel Nederlandse bezoekers aantrekt. Helaas hebben we wel wat regenbuien en onweer ervaren vanuit de vallei. Er zijn veel wandelpaden in de omgeving. Niet veel toeristische steden of dorpen. De kinderen vermaken zich in het zwembad en met elkaar in een soort recreatieruimte (zonder bar). Het was alleen jammer dat er geen toiletpapier beschikbaar was. Om een bergmeer te bezoeken, moet je eerst 15 minuten rijden en dan zeker 30 minuten lopen. Anders betaal je 5 euro per persoon voor een enkele reis met een treintje, en dat loopt voor een gezin al snel op tot 50 euro.
il y a 3 ans
vriendelijke behulpzame eigenaren. prachtige plekken, sprookjesachtig uitzicht,
il y a 5 ans
Wij sliepen in het appartement. De camping is erg leuk en onze kinderen hebben het erg naar hun zin gehad, ondanks dat het weer niet heel de week goed was. Er is veel te spelen voor jonge kinderen en het zwembad is (net genoeg) verwarmd. Het uitzicht is fantastisch en de locatie is een hele mooie uitvalsbasis voor wandelingen met het gezin (in Marul, Sonntag-Stein en Muttersberg zijn prachtige natuurpaden met opdrachten en speeltuinen aangelegd). De omgeving is mooi om te wielrennen en mountainbiken. Het appartement is erg modern, ruim en van alle gemakken voorzien. De eigenaren zijn zeer behulpzaam en vriendelijk. WiFi op de camping werkte niet heel goed. Nadeel vonden wij dat de camping wat afgelegen is, en de enige weg is vrij druk zonder stoep. Hierdoor konden wij bv niet met de kinderwagen rondwandelen (om de jongste in slaap te krijgen) of even naar het dorp lopen. Je bent hier voor bijna alles afhankelijk van de auto.
il y a 5 ans
Ik wil wel even aangeven, dat deze camping zeer hoog ligt, en op een soort berg plateau bevindt.Aan de zijkanten, bevinden zich de afgronden, waar je zo de diepte in kijk.Als je hoogtevrees hebt of kleine kinderen is dit geen geschikte campingVoor de liefhebber is het een fantastische camping, vriendelijke eigenaren, mooi zwembad
il y a 5 ans