Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping el Globo Rojo
Camping el Globo Rojo
Camping el Globo Rojo
Camping el Globo Rojo
Camping el Globo Rojo

Camping el Globo Rojo – Espagne

Canet de Mar, Espagne

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4.5 / 5 (19 votes)

Camping el Globo Rojo

Ctra Nac. II km 660,9
08360 Canet de Mar
Espagne
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Vlak aan de Costa Brava ligt kleinschalige Camping El Globo Rojo (Canet). Het onderhoud en de schoonmaak worden goed bijgehouden en je wordt altijd vriendelijk geholpen. Het zwembad is netjes en de animatie is gezellig, maar niet overdreven. Met de trein kom je makkelijk in Barcelona en ook de badplaats Calella is een aanrader.

Photos

Caractéristiques

Hébergements

Tentes
Cabanes
Caravanes
Camping-cars
Chalets
Appartements

Équipements

Électricité
Raccordement à l'eau
Raccordement aux égouts
Wifi
Casiers
Épicerie
Pain frais
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Barbecue au charbon autorisé
Tables et bancs

Convient pour

Chiens admis
Camping d'hiver
Emplacements ombragés
Emplacements saisonniers
Naturistes
Voiture autorisée sur l'emplacement

Loisirs

Aire de jeux
Animations pour enfants
Baignade en eau naturelle
Piscine extérieure
Piscine intérieure
Bains thermaux
Sauna
Pétanque
Tennis
Tennis de table
Golf
Minigolf
Location de vélos
Pêche
Remontée mécanique

Sanitaires

Aire de services pour camping-cars
Espace à langer
Cabines de lavage
Sanitaires adaptés
Machines à laver
Sèche-linge
Sa
Saskia Néerlandais

Het is een levendige camping met fijn zwembad. Genoeg ligbedjes en schaduw als je wilt. Veel vaste (Amsterdamse) gasten. Het sanitair is zeer schoon. De hele dag door wordt er schoongemaakt. De douche heeft een zeer krachtige straal met draaiknoppen, zodat je zelf kan bepalen hoe warm je de douche zet. De supermarkt om de hoek is fijn en goedkoop. Het strand is 5 minuten lopen. Het strandtentje richting Conet de Mar is echt top. Leuke uitstapjes naar Barcelona en Girona. Wel wat last gehad van de weg en trein. De standplaats was erg klein, maar lag wel goed in de schaduw.

il y a 2 ans

Ha
Hanneke Néerlandais

Heerlijk genoten op deze camping, super leuk vermaak voor de kinderen, heerlijk zwembad en op loopafstand naar het strand. Supermarkt om de hoek, trein station op klein kwartier lopen. Heel vriendelijk en behulpzaam personeel!

il y a 2 ans

La
Laurien Néerlandais

Wij hebben een fijne vakantie gehad op Globo Rojo. Erg schoon, vriendelijk personeel en een heerlijk zwembad. De winkel wat aan de prijzige kant, maar supermarkten genoeg in de buurt. We hadden veel schaduw. Plekjes zijn wel dicht op elkaar. Ideale camping als je Barcelona wilt bezoeken met de auto of met de trein. De camping ligt vlakbij een weg en het spoor, dat hoor je wel. Via een tunneltje loop je zo naar het strand. Wij hebben het fijn gehad! Barcelona, Blanes, Gerona...maar ook gewoon dagen op de camping!

il y a 2 ans

Ge
Gerard Néerlandais

Drukke, schaduwrijke camping. Mooi zwembad. Prima restaurant. Dicht bij stadje. Supermarkt om de hoek. Rommelige boulevard. Strand achter spoorlijn. In een uur per trein in Barcelona. Luidruchtig (weg, spoorlijn, muziek). Verschillende groepen mensen die er al jaren komen. Achterland is mooi om te fietsen.

il y a 2 ans

Ad
Ad Néerlandais

De camping bruist van leven en heeft een prachtig zwembad. Er zijn voldoende ligstoelen en schaduwplekken naar wens. Er zijn veel reguliere bezoekers, voornamelijk uit Amsterdam. Het sanitair is uitermate schoon en wordt de hele dag door onderhouden. De douche is uitgerust met een krachtige waterstraal en draaiknoppen, zodat je zelf de temperatuur kan regelen. De nabijgelegen supermarkt is handig en voordelig. Het strand is slechts vijf minuten lopen. Het strandtentje in de richting van Conet de Mar is absoluut geweldig. Er zijn leuke excursies naar Barcelona en Girona. We hadden wel enige overlast van de weg en de trein. De kampeerplek was aan de kleine kant, maar had wel een goede schaduwrijke ligging.

il y a 3 ans

1 / 4

Emplacement