Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Bergzicht
Camping Bergzicht
Camping Bergzicht
Camping Bergzicht
Camping Bergzicht

Camping Bergzicht – Pays-Bas

Giethmen, Pays-Bas

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4.5 / 5 (12 votes)

Camping Bergzicht

Dalmsholterweg 4
8147 RB Giethmen
Pays-Bas
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Camping Bergzicht est un camping de 250 emplacements à Giethmen, Pays-Bas, situé dans la région Overijssel. Sur place, vous trouverez le wifi, une épicerie, un restaurant et du pain frais le matin.

Vous pouvez y camper avec une tente, une caravane ou un camping-car. En plus du camping, vous pouvez également louer un chalet.

Pour la baignade, il y a une piscine extérieure. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux, des animations pour enfants, le tennis de table, la location de vélos et la pêche.

Les chiens sont les bienvenus à Camping Bergzicht. Camping Bergzicht est accessible en fauteuil roulant. Pour laver votre linge, des machines à laver et des sèche-linge sont à votre disposition. Des emplacements avec électricité sont disponibles. Camping Bergzicht est ouvert toute l'année.

Photos

Caractéristiques

Hébergements

Tentes
Caravanes
Camping-cars
Chalets
Appartements

Équipements

Électricité
Raccordement à l'eau
Raccordement aux égouts
Wifi
Épicerie
Pain frais
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Barbecue au charbon autorisé

Convient pour

Chiens admis
Camping d'hiver
Emplacements ombragés
Emplacements saisonniers
Naturistes
Emplacements pour groupes de jeunes
Sans voiture

Loisirs

Aire de jeux
Animations pour enfants
Baignade en eau naturelle
Piscine extérieure
Piscine intérieure
Bains thermaux
Sauna
Pétanque
Tennis
Tennis de table
Golf
Minigolf
Voile/planche à voile
Location de vélos
Pêche
Remontée mécanique

Sanitaires

Aire de services pour camping-cars
Espace à langer
Cabines de lavage
Salle de bain à louer
Sanitaires adaptés
Machines à laver
Sèche-linge
Ki
Kick Néerlandais

De wifi is uitermate onbevredigend, ondanks dat je twee codes krijgt, ze zijn nutteloos. De wifi-kwaliteit is zo laag dat het bijna onbruikbaar is. Dit betekent dat het niet bruikbaar is in je accommodatie, waardoor je naar het gratis wifi-punt moet, zelfs als je het 's nachts nodig hebt. De boekenruimte is op slot, bij navraag kreeg ik als antwoord dat het gesloten is om ongewenste bezoekers te vermijden, wat nogal vreemd is. De receptie is vaak niet bemand, zelfs bij aankomst om 16.00 uur was het al gesloten. Het is niet mogelijk om iets te drinken in de boerderij, behalve in het hoogseizoen. Bij vertrek waren alle damestoiletten op slot, dus ik moest naar het kindertoilet, als vrouw heb ik niet gecontroleerd of de herentoiletten open waren, ik vond dat ongepast. Het is jammer en teleurstellend. Er is weinig te doen, ondanks dat het zomer is in juni en juli. Het is niet mogelijk om een ijsje te kopen of koffie te drinken.

il y a 2 ans

Ma
Marthe Néerlandais

De wifi is absoluut ondermaats, ondanks dat je twee codes ontvangt. De verbinding is zo slecht dat het praktisch onbruikbaar is in je accommodatie. Dit betekent dat je gedwongen wordt om naar het gratis wifi-punt te gaan, zelfs als je het 's nachts nodig hebt. Het is vreemd dat de boekenkamer gesloten is. Toen ik vroeg waarom, kreeg ik te horen dat het was om te voorkomen dat onbevoegde personen binnenkomen. De receptie is vaak gesloten, zelfs bij aankomst om 16.00 uur. Je kunt ook niet zomaar iets gaan drinken in de boerderij, dit is alleen mogelijk in het hoogseizoen. Toen ik vertrok, waren alle dames toiletten op slot. Ik, als vrouw, moest uiteindelijk naar het kindertoilet. Ik heb niet gecontroleerd of de herentoiletten open waren, wat ik niet gepast vond. Het is jammer, er is weinig te doen ondanks dat het zomer is in juni en juli. Je kunt niet zomaar een ijsje kopen of koffie drinken.

il y a 3 ans

FH
Fam H. Néerlandais

Verbleven van 10-24 juli in 8 pers luxe chalet, op n esch 42. Deze had een houten vlonder. Deze was mooi en sfeervol. Wel nare bijkomstigheid: de splinters die de kinderen in hun voeten kregen. Dus niet met blote voeten rennen op de vlonder/veranda! Chalet is prachtig, netjes en ruim. Dat wisten we van te voren. Valt qua prijs - kwaliteit niets op af te dingen. Verder prachtig park. Goed onderhouden, mensen zijn allemaal netjes en vriendelijk. Als het springkussen stuk gaat, wordt het ook direct gemaakt. Complimenten. Zwembad lijkt in de avonden wel wat verwarmd of zo. Dat was heel leuk met de kinderen. Je ziet ook tot 22:00 mensen zwemmen. Zondagsrust blijven we waarderen. De horeca is het enige minpuntje. Het duurt allemaal zo lang aan snackloket / zwembad. Het ontmoedigde ons om er al te veel gebruik van te maken. Daar had een wat meer type "werkpaard' mogen staan :-) Wij komen bij leven en welzijn zeker terug op deze fijne camping!

il y a 4 ans

Le
Leonie Néerlandais

Ruime kampeerplaatsen met een eigen waterkraan en afvoer. Schoon en keurig sanitair mét toiletpapier. Verse broodjes iedere morgen in de kampwinkel. Prachtige omgeving waar je veel kunt doen.

il y a 4 ans

Di
Dimitri Néerlandais

Goede aankomst, goed geholpen en mooi verblijf. Alleen hadden we wat minpunten. Stopcontacten hingen in de lucht, dus kleine kinderen konden er niet bij. Daarbij kon je spullen die opgeladen werden nergens neerleggen. We hadden ook last van ongedierte af en toe. Verder genoeg ruimte met een eigen wc. Op de camping geen bereik. Dat betekent dus dat je WiFi moet kopen. WiFi is niet altijd sterk en valt af en toe weg. Leuk zwembad en leuke omgeving, maar toch wel een aantal minpunten in de organisatie en duidelijkheid in de boekjes of op de site. Leuke vakantie, maar ook een beetje saai soms.

il y a 4 ans

1 / 3

Emplacement