Camping Aumühle
55444 Schweppenhausen
Allemagne
Camping Aumühle est un camping de 100 emplacements à Schweppenhausen, Allemagne, situé dans la région Rhineland-Palatinate. Sur place, vous trouverez le wifi, un restaurant et du pain frais le matin.
Vous pouvez y camper avec une tente, une caravane ou un camping-car. En plus du camping, vous pouvez également louer une cabane ou un chalet.
Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme la pétanque.
Les chiens sont les bienvenus à Camping Aumühle. Pour laver votre linge, des machines à laver et des sèche-linge sont à votre disposition. Des emplacements avec électricité sont disponibles.
Photos
Caractéristiques
Hébergements
Équipements
Convient pour
Loisirs
Sanitaires
Avis
Écrire un avisEen aantrekkelijke kampeerplek met ruime standplaatsen, zowel in de zon als in de schaduw. De sanitaire voorzieningen zijn uitmuntend en voldoende voor toen. Het eten is er verrukkelijk. Er is ook een klein winkeltje bij de receptie. De camping is gunstig gelegen nabij een grote weg. Aan één zijde van de camping bevindt zich een bosrijke wandelroute, ideaal om met de hond te wandelen. Zelfs bij hoge temperaturen kan de hond afkoelen in het water. Een wandeling door de wijnvelden is zeer aan te bevelen. Het is altijd leuk om te zien dat er elke dag nieuwe bezoekers aankomen en de volgende dag om 9.00 uur weer vertrekken.
il y a 2 ans
mooi gelegen middelgrote camping, prima als doorreiscamping, mag aangekoppeld blijven staan. Schoon sanitair, heerlijk eten in het restaurant op de camping voor redelijke prijs, wifi voor 1 apparaat goed
il y a 2 ans
Prachtige kampeerplek met ruime standplaatsen, zowel in de zon als in de schaduw. De sanitaire voorzieningen zijn uitmuntend en voldeden destijds prima. Het eten is er voortreffelijk. Er is ook een klein winkeltje bij de receptie. De camping bevindt zich vlakbij een grote weg. Aan één zijde van de camping ligt een bosrijke wandelroute, ideaal voor een wandeling met de hond. Zelfs bij warm weer kan de hond een duik nemen in het water. Een mooie tocht door de wijngaarden is zeer aan te bevelen. Het is erg leuk om te zien dat er elke dag nieuwe gasten arriveren en de volgende ochtend rond 9.00 uur weer vertrekken.
il y a 3 ans
We hebben er twee avonden doorgebracht, een prettige plek naast de stroom, de toiletten zijn extreem netjes, en de maaltijden in het eetcafé zijn van hoge kwaliteit voor een redelijke prijs, absoluut een suggestie. We zullen absoluut terugkeren.
il y a 3 ans
Een goed geplaatste camping van gemiddelde grootte, ideaal voor een tussenstop, waarbij de caravan aangekoppeld kan blijven. Het sanitair is netjes en het eten in het restaurant op het terrein is smakelijk en redelijk geprijsd. De wifi werkt goed voor één apparaat.
il y a 3 ans