Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Theaterboerderij Op 't Hogt
Theaterboerderij Op 't Hogt
Theaterboerderij Op 't Hogt
Theaterboerderij Op 't Hogt
Theaterboerderij Op 't Hogt

Theaterboerderij Op 't Hogt en los Países Bajos

Gemonde, los Países Bajos

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
4.5 / 5 (7 votos)

Theaterboerderij Op 't Hogt

Vogelenzang 2
5292 NH Gemonde
los Países Bajos
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

Theaterboerderij Op 't Hogt es un camping con 30 parcelas en Gemonde, los Países Bajos, situado en la región de North Brabant. En el camping encontrarás wifi y un bar de aperitivos.

En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil.

Theaterboerderij Op 't Hogt es accesible en silla de ruedas. Para lavar tu ropa hay lavadoras disponibles.

Fotos

Características

Instalaciones

Wifi
Zona de cocina
Bar de aperitivos
Acceso para silla de ruedas
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Parcelas con sombra
Sin coches

Ocio

Parque infantil

Sanitarios

Lavadoras
In
Inekevanalphen Neerlandés

Zeer gastvrij Veel service en faciliteiten Fantastische boomgaard( heerlijke kersen) Niet duur

hace 4 años

In
Ineke Neerlandés

Zeer gastvrijVeel faciliteitenFantastische boomgaard( heerlijke kersen)Niet duur

hace 5 años

In
Inekevanalphen Neerlandés

Zeer gastvrijVeel service en faciliteitenFantastische boomgaard( heerlijke kersen)Niet duur

hace 5 años

DB
Dhr. Bongers Neerlandés

Een aantal dagen mogen logeren bij Els en Richard. Wat hebben ze een prachtige plek. Alles zelf opgebouwd. En dat merk je. Je word behandeld als een vriend eerder dan als klant. De keuze is reuze. Je hoefde maar iets te vragen of het werd geregeld. Een warm onthaal. De honden zijn op het erf aanwezig, maar goed afgericht en voor het grootste deel van de tijd niet voor gasten bereikbaar. Je slaapt hier in een warm nest. Geen klinisch hotel. Ook de creativiteit waarmee het terrein en de slaapkamers zijn ingericht bevat een eigenheid die gezien moet worden. Wij komen terug.

hace 6 años

Ag
Agnes Neerlandés

Eerste indruk is rommelig, maar men is nog aan het opbouwen, en alles is schoon. Elke dag vers, zelf gebakken brood bij het ontbijt; ruim voldoende, ook voor grote eters. We waren het weekend met 12 personen (6 2-peroonskamers), en mochten de kantine met het zitje buiten, als groepsaccomodatie gebruiken: dus gebarbequed en de avonden samen doorgebracht. We komen nog een keer terug.

hace 6 años

1 / 2

Ubicación