Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
't Veenmeer
't Veenmeer
't Veenmeer
't Veenmeer
't Veenmeer

't Veenmeer en los Países Bajos

Tynaarlo, los Países Bajos

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
3.5 / 5 (15 votos)

't Veenmeer

Zuidlaarderweg 37
9482 TV Tynaarlo
los Países Bajos
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

't Veenmeer es un camping con 100 parcelas en Tynaarlo, los Países Bajos, situado en la región de Drenthe. En el camping encontrarás wifi y un restaurante.

Además de acampar, también puedes alquilar un chalet.

Para bañarte hay una piscina exterior. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil y animación infantil.

Los perros son bienvenidos en 't Veenmeer. 't Veenmeer es accesible en silla de ruedas. Para lavar tu ropa hay lavadoras y secadoras disponibles.

Fotos

Características

Alojamientos

Chalets

Instalaciones

Wifi
Zona de cocina
Bar de aperitivos
Restaurante
Acceso para silla de ruedas
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Se admiten perros
Parcelas con sombra

Ocio

Parque infantil
Animación infantil
Piscina exterior

Sanitarios

Sala para cambiar bebés
Baño de alquiler
Lavadoras
Secadoras
G
G Neerlandés

Goed en fijn verblijf op je het park gehad.

hace 2 años

Si
Sigmund Neerlandés

Een aangename en prettige tijd beleefd in het park.

hace 3 años

Ke
Kees Neerlandés

Saaie kamping helaal niks te doen in kantine geen animatie niks... Na 10 uur kwam de eigenaar er ons op aanwijzen naar binnen te gaan terwijl we gewoon wat zaten te kletsen geen muziek helemaal niks van overlast maakten... Zeker geen aanrader!!

hace 4 años

An
Anoniem Neerlandés

De activiteiten voor de kinderen laten zeer te wensen over. Onervaren personeel, 1ste weekend van de vakantie is er al niks te doen voor de kinderen. Kinderen hebben zich zeer verheugd om te knutselen,om naar de bingo te gaan en deel te nemen aan overige activiteiten. Blijkt dat er iemand ziek is. Heel vervelend voor de persoon in kwestie. Maar om dan alle activiteiten te annuleren....(word ook nergens vermeld, loopt achter de feiten aan) Denk dat als ze ervaren personeel inzetten en zorgen voor back-up. Dat het echt een upgrade zou zijn voor het park. Voor de rest ziet het park er goed en verzorgd uit.

hace 4 años

Sa
Sandr Neerlandés

Wij zijn op de camping Aankomst was al slecht kregen te horen dat we nog moesten betalen terwijl 21 mei al afgeschreven was De plek waar we na toe moesten stond vol auto,s konden ook niet weg gehaald worden Ga je friet halen halen wat op menu kaart staat was er bijna niet Ga je de volgende ochtend douchen kost 50 cent en wat krijg je 6 minuten koud water hier konden ze niks aan doen werd gezegd nou voor mij nooit meer na die camping Campersen elk weekend maar dit heb ik nog nooit zo mee gemaakt

hace 4 años

1 / 3

Ubicación