Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
't Hemelke
't Hemelke
't Hemelke
't Hemelke
't Hemelke

't Hemelke en los Países Bajos

Hulsberg, los Países Bajos

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
4 / 5 (17 votos)

't Hemelke

Klimmenerweg 10
6336 AV Hulsberg
los Países Bajos
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

Gezinspret op Camping ’t Hemelke in Limburg. Diverse speeltuinen verspreid over het terrein, animatie, een voetbalveld en een fijn zwembad met glijbanen. Het sanitair wordt goed schoongehouden. In het restaurant op Camping Hemelke kun je bourgondisch dineren en op het terras drink je een koud biertje. Valkenburg op 4 kilometer afstand.

Fotos

Características

Instalaciones

Wifi
Sala de estar
Tienda del camping
Bar de aperitivos
Restaurante
Acceso para silla de ruedas
Barbacoa de carbón permitida
Mesas y bancos

Idoneidad

Se admiten perros
Parcelas con sombra

Ocio

Parque infantil
Granja de animales
Piscina exterior

Sanitarios

Sala para cambiar bebés
Lavadoras
Fe
Feike Neerlandés

We zijn hier naartoe gekomen om te genieten van het fietsen in het prachtige Limburg. De plekken zijn groot, droog en netjes onderhouden. Er is een prachtige speelplaats op het terrein met schoon speelzand. Het sanitair is uitstekend verzorgd.Er is een mooi zwembad. Het was alleen teleurstellend dat het restaurant gesloten was. Hoewel begrijpelijk, was het toch jammer. We zijn van plan om zeker weer te komen om langer te kunnen genieten van deze uitstekende camping.

hace 3 años

La
Lard Neerlandés

Er is voldoende activiteit voor de kinderen. De kampeerplaatsen zijn groot, de camping is netjes en er is veel te beleven. We zullen absoluut terugkomen.

hace 3 años

Ja
Janus Neerlandés

We brachten 4 nachten door op deze camping tijdens Hemelvaart. We waren gevestigd op Herteweg, wat alleen wordt gebruikt tijdens Hemelvaart, Pinksteren en de zomervakantie. De ontvangst bij de receptie was zeer vriendelijk.Onze kampeerplaats was prachtig, met groen en goed onderhouden gras. Het was een ruime plek. We waren gevestigd op nummer 8, maar helaas blokkeerde iemand die tegenover ons kwam staan ons uitzicht op de speeltuin. Persoonlijk zou ik de plekken rond de speeltuin verwijderen en de speeltuin vergroten.Het sanitair was ontzettend schoon. De camping was goed verzorgd. Er was minimale animatie, maar voor een paar nachten was het voldoende. We hebben het zwembad niet gebruikt omdat het niet verwarmd was.Het is een kwartier fietsen naar Valkenburg.Deze camping is top! Een echte aanrader.

hace 3 años

El
Elbert Neerlandés

De eigenaren zijn behulpzaam en attent, het sanitair is netjes, er is veel ruimte en het eten is heerlijk. Hoewel we al drie jaar beweren dat we naar het buitenland willen, kiezen we toch opnieuw voor Hulsberg volgend jaar 😀

hace 3 años

Al
Albertina Neerlandés

Een fantastische kampeerplek met ruime standplaatsen, een prachtig zwembad met glijbanen en zeer hygiënische sanitaire voorzieningen. Er is een breed scala aan activiteiten voor de kleintjes. Het restaurant is gezellig en serveert heerlijk eten, en het personeel is uitermate vriendelijk, net als de eigenaren. Het is absoluut een plek die we aanbevelen. We zijn van plan om volgend jaar opnieuw te bezoeken.

hace 3 años

1 / 4

Ubicación