Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
't Eeser Heideveld

't Eeser Heideveld en los Países Bajos

Steenwijk, los Países Bajos

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
4.5 / 5 (10 votos)

't Eeser Heideveld

Lohnislaan 12
8337 KG Steenwijk
los Países Bajos
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

't Eeser Heideveld es un camping con 100 parcelas en Steenwijk, los Países Bajos, situado en la región de Overijssel. En el camping encontrarás wifi y un bar de aperitivos.

En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil.

Los perros son bienvenidos en 't Eeser Heideveld. 't Eeser Heideveld es accesible en silla de ruedas. Para lavar tu ropa hay lavadoras disponibles.

Fotos

Características

Instalaciones

Wifi
Bar de aperitivos
Acceso para silla de ruedas
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Se admiten perros
Parcelas con sombra

Ocio

Parque infantil

Sanitarios

Lavadoras
Mo
monsma Neerlandés

Goede verzorgde camping , met mooie staanplekken op mooie veldjes , vriendelijke en behulpzame eigenaren. Wij kennen de eigenaar al bijna 40 jaar , dus wij weten waarover we het hebben. Prachtige omgeving in de nog echte natuur ,dus niet gemaakt door projekt-ontwikkelaars, maar puur natuur .Veel winkelgelegenheden in Wolvega en Steenwijk, wat op fietsafstand redelijk dichtbij is.

hace 4 años

Po
pot Neerlandés

wij kwamen al op deze camping dat we zelf nog klein waren ,en de 1-ste keer dat wij hier na jaren weer kwamen was er gelijk heel veel herkenning ..er was niet veel veranderd . de sanitaire voorzieningen zijn niet nieuw ,maar wordt wel goed schoon gehouden. de laatste tijd zijn ze boel aardig aan het opknappen ,nieuwe speeltoestellen voor de kids ,nieuw parkeerterrein ,snoeien enz.enz. er is ook leuke animatie voor de kids in de kliederpot met clown chloe zoals knuselen,spelletjes doen enz...echt top ...'s avonds is er regelmatig klaverjassen ,bingo en karaoke ,dus voor ieder wat wils. wij zullen hier zeker nog weer een keer heen gaan.

hace 4 años

Kr
Kramer Neerlandés

Prima ervaring, leuk animatie programma voor jong en oud, diverse leuke nieuwe speeltuinen,zandbakken en leuke speelvijver. Toiletgebouw is schoon maar niet nieuwe. Eind oordeel prima camping

hace 4 años

Vi
Visser Neerlandés

Camping kennen wij al jaren. Ook onze mening was: weinig voor de kids, matig onderhoud, etc. Wegens familiebezoek komen we toch elk jaar op deze camping. En... dit jaar: nieuwe speeltuinen, begin van groot onderhoud, betere naambordjes, etc. Niet alles in 1 keer perfect, maar dat kan ook niet, eigenaren zijn nu wel goed bezig! Zelf dit seizoen ook een paar weken geweest, en tco weer prima bevallen. Wellicht tot volgend jaar!

hace 4 años

St
Stuiver Neerlandés

Afgelopen zomer met het gehele gezin op vakantie geweest bij deze rustige en erg gezellige camping. De camping is zeker geschikt voor jonge gezinnen die voor gezelligheid komen maar ook mensen die rust zoeken is deze camping zeker een prima keus. De camping heeft in het voorjaar drie nieuwe speeltuinen gekregen en het animatie team is niet groot maar bied toch voor kinderen tot 12 jaar een leuk programma.(alleen in het hoog seizoen) daarnaast is er voor volwassenen iedere vrijdag en zaterdag een programma(bingo of klaverjassen) Algemene indruk is zeer positief en zeker voor herhaling vatbaar.

hace 4 años

1 / 2

Ubicación