Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Spa d' Or
Spa d' Or
Spa d' Or
Spa d' Or
Spa d' Or

Spa d' Or en Bélgica

Sart-lez-Spa, Bélgica

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
3 / 5 (10 votos)

Spa d' Or

Stockay 17
B-4845 Sart-lez-Spa
Bélgica
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

Camping Spa d’Or ligt in de Ardennen in België. Ruime plekken, vriendelijk personeel, een mooi zwembad en schoon sanitair vind je hier. De camping heeft zichzelf goed verbeterd op deze vlakken. Voor de kinderen zijn er speeltuinen te vinden op de camping. Het klimpark Forestia, Plopsa Coo en het Drielandenpunt Vaals zijn het bezoeken waard.

Fotos

Características

Alojamientos

Chalets

Instalaciones

Wifi
Taquillas
Tienda del camping
Bar de aperitivos
Restaurante
Acceso para silla de ruedas
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Se admiten perros
Parcelas con sombra

Ocio

Parque infantil
Piscina exterior

Sanitarios

Sala para cambiar bebés
Baño de alquiler
Lavadoras
An
Anoniem Neerlandés

Animatie voor kinderen was goed en personeel erg vriendelijk. We hadden stacaravan atlas geboekt. Op internet zag hij er erg mooi uit , maar werkelijkheid is het een uitgeleverde caravan. ( gedateerd , kapotte stoel kussens , etc) . Op de foto's zagen we ook een mooi camping winkeltje , maar dit is absoluut niet zo. Waarschijnlijk genomen van een andere camping. Anwb had ze een goede kwaliteit camping gegeven. Nou mss als je met gewone caravan komt niet de stacaravan waar wij in zaten. De douche was of heel heet of steenkoud. Als je groter bent dan 1.90 is het haast niet te doen. Mijn man stotte geregeld zijn hoofd aan de lamp die Op een onmogelijke plek hangt. Ojaa afzuigkap die zit er ook niet in.

hace 4 años

Rd
RD Neerlandés

De camping doet dienst als vluchtelingenopvang. Je kunt er niet meer kamperen. De website is wel nog steeds online, erg slecht en verwarrend!

hace 4 años

V.
V.J Neerlandés

Alles wat mis kon gaan, is misgegaan. Onvriendelijke receptie en ontvangst bij aankomst op camping. Nederlandse taal werd slecht gesproken en begrepen. Weinig volk op de camping. Achterstallig onderhoud, gras was 1m hoog bij de stacaravan. Rotzooi bij beekje. Stacaravan was in zeer slechte staat. Totaal niet zoals op de foto's! Zodoende zijn we verhuisd naar een andere caravan. Daar bleek het fornuis niet te functioneren. De lichten waren defect, ijskoude douches...Vreselijk! Tot overmaat van ramp was er tijdens een uitstapje naar een stad, op de camping een hoosbui geweest. Het dak van de stacaravan lekte en bij terugkomst was onze stacaravan in een zwembad veranderd. Ipads, opladers, telefoon, stekkerdozen enz zwommen er in. Campingbaas was niet onder de indruk, vond ons zelfs asnstellers en bood geen excuses aan. Schandalig! Nooit meer zullen wij deze camping bezoeken en aanraden. Helaas een grote teleurstelling.

hace 4 años

Em
Emma Neerlandés

Vreselijk stacaravan! Bij binnenkomst zaten overal doden vliegen in de stacaravan. Het leek wel of de gehele stacaravan niet gepoetst was. Bodem van de bedden was kapot, vloer van de douche wat rot. Na 1 nacht geklaagd, vrijwel geen gehoor. De schoonmaak is wel langs geweest, maar stond na 5 min. weer buiten. Al met al naar 3 nachten snel weer vertrokken!

hace 4 años

DV
De Vrieze Neerlandés

Fantastische ligging vlakbij circuit. Aardige receptie dame bij ontvangst. Leuk animatie team voor de kinderen. Heerlijk zwembad. Kortom wij hebben een fijn verblijf gehad. Het sanitair wordt slecht schoongehouden, ook vuilnisbakken worden in toiletgebouwen laat of niet geleegd. WC papier bijna altijd op. Beter ander systeem met extra rollen ofzo. Ook het afwasgedeelte wordt zelden schoongemaakt. Tijdens ons verblijf ruim voor de circuit gasten er waren bleef de rommel van smiddags 13.00 liggen tot de volgende morgen bij de afwas rond 11.00 uur. Wij hebben dit aangegeven bij de receptie. Gelukkig hebben wij eigen sanitair en afwas mogelijkheden. Wat ons betreft komen we zeker terug.

hace 4 años

1 / 2

Ubicación