Precio estimado Basado en 1 coche, 2 personas con una carpa, auto caravana o caravana.
Camping abierto de 01 January hasta 31 December
Este camping aún no está validado por Spottocamp ¿Eres el propietario? Contactanos con el botón de abajo.
Saint Nicolas es un sitio de campo con 30 tonos en Choiseul, Francia. Saint Nicolas tiene un restaurante y una piscina interior. Perros son permitidos. Usted puede encontrar varias actividades recreativas en el camping. Hay un patio de recreo.
Toen we voor een andere volgeboekte camping stonden, namen we contact op met Rita. Zij en haar man ontvingen ons fantastisch op hun knusse mini-camping. Ze belde zelfs de andere camping om te klagen over hun onbeleefde behandeling. Echt geweldig van haar. We hebben direct een overnachting geregeld voor de terugreis, waarbij we die dag ook nog eens heerlijk hebben gegeten bij hen. Rita en haar man ademen passie voor hun camping uit. Deze charmante mini-camping is absoluut een aanrader.
2 años ace
Jeroen van der Zanden
Nadat we voor een andere gereserveerde dichte camping stonden, hebben we gebeld met Rita. We werden super door haar en haar man verwelkomd op hun super gezellige kleine camping. Ze heeft zelfs nog de andere camping gebeld om te zeggen dat ze ons niet netjes behandeld hebben. Super tof van haar. Voor de terugreis meteen weer een overnachting besproken, waar we op die dag ook nog overheerlijk hebben gegeten bij hen. De liefde voor de camping stralen Rita en haar man helemaal uit. Een echte aanrader deze gezellige kleine camping.
2 años ace
Maaike
Superfijne, groene, kleine camping met mooie plaatsen en een zwembad. Perfecte afstand vanuit Nederland en goede plek om eventueel verder Frankrijk in te reizen. Aardige Nederlandse eigenaars.
3 años ace
Marianma en mark
Zalig verblijf, rust, lekker gegeten, kleine camping, komen zeker weer
4 años ace
Verbeek
Leuke camping met heerlijk zwembadje waar je ook nog lekker kunt eten en drinken
Mooie ruime plekken en in de omgeving het een en ander te zien
Vriendelijke en behulpzame eigenaren waarvan de man een lekker maaltje kan maken
4 años ace
Erwin Peters
We zijn hier toevallig gekomen omdat we autopech hadden. De eigenaren hebben ons fantastisch geholpen en zijn erg begaan dat je toch een fijne vakantiegevoel gaat krijgen. De camping is klein maar wel gezellig. Alles was goed en gelukkig was er ook een zwembad aanwezig, Dit is wel fijn als je 2 tieners bij je hebt.