Natur-Camping Peterbauerhof es un camping en una granja con 35 parcelas en St. Andrä, Austria, situado en la región de Salzburg. En el camping encontrarás wifi y pan fresco por la mañana.
Aquí puedes acampar con una tienda, una caravana o una autocaravana. Además de acampar, también puedes alquilar un chalet o un apartamento.
Para bañarte hay una piscina exterior. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil, alquiler de bicicletas y una sauna.
Los perros son bienvenidos en Natur-Camping Peterbauerhof. Para lavar tu ropa hay lavadoras y secadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad. Natur-Camping Peterbauerhof está abierto todo el año.
Fotos
Características
Alojamientos
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Sanitarios
Opiniones
Escribir una reseñaPrachtige en sfeervolle Familiecamping. Hele mooie ligging en kleine kinderen vermaken zich hier opperbest! De iets grotere kinderen kunnen terecht in de speelschuur, bij de trekkertjes en skelters én natuurlijk bij de eens en paarden. Eigenaren zijn zeer betrokken!
hace 4 años
Heerlijke wandelingen gemaakt in de bergen. Lenka en Peter zijn erg gastvrij. Een rustieke camping.
hace 4 años
Meerdere jaren op deze prachtige plek geweest. Voor de rustzoekers maar ook voor ouders met ondernemende kinderen een "must see". Omdat kinderen hele dag bezig waren met het verzorgen van de dieren, hebben wij als ouders quality time gehad. Boek lezen met magistrale panorama voor onze tent. Of uitstapjes maken in veelzijdige natuurschoon in de buurt. Iedere keer ontdekken we nieuwe plekjes. We raken niet uitgekeken op deze camping. Een dikke aanrader!
hace 4 años
We zijn nog niet eerder meerdere keren naar een zelfde camping geweest maar bij deze blijven we maar terugkomen. De ligging is prachtig, de rust, de vrijheid voor onze kinderen (7 en 11 ) om naar de stallen te gaan, met de dieren te knuffelen en overal te spelen, een mooie gezamenlijke vuurplaats waar jong en oud elkaar spontaan kunnen ontmoeten, ontzettend aardige, betrokken en lieve eigenaren, schoon sanitair en een omgeving waar heel veel te ontdekken valt als je van natuur houdt... Heerlijk gewoon. We hebben nu op verschillende plekken gestaan en de wat grotere plekken waar je wat meer voor betaalt, bieden de meeste ruimte en het mooiste uitzicht. We raden deze camping iedereen aan!
hace 4 años
Absolute aanrader met kleine kinderen, zeker als ze een beetje van dieren houden. Ezel rijden, pony rijden, meehelpen met de stallen schoonmaken, etc. Onze kinderen van 4 en 7 hebben een super vakantie gehad. Kinderen kunnen gewoon vrij rondlopen, net als sommige ezels. Faciliteiten zijn gewoon goed en, niet onbelangrijk, keurig schoon. Wij hebben hier 2 weken gestaan en geen enkele keer voor een douche of afwasplaats hoeven wachten. In de omgeving is zoveel te doen dat je in 2 weken lang niet alles ziet. Je zit vlak bij Karinthië en de Steiermark, waar wij de meeste activiteiten hebben ondernomen. Veel Nederlanders op de camping, zeer relaxte sfeer. Samenvattend, top camping. En ja, onze gereserveerde plek was bezet waardoor we op een andere stonden, die minstens net zo mooi was. En de ezel huifkartocht van 's avonds half zeven begint steevast pas om zeven uur. Maar dat hoort gewoon bij de charme van de camping.
hace 4 años