Municipal La Pinède es un camping con 100 parcelas en Bédoin, Francia, situado en la región de Provence-Alpes-Côte d'Azur. En el camping encontrarás wifi y un bar de aperitivos.
Para bañarte hay una piscina exterior. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil y una pista de tenis.
Los perros son bienvenidos en Municipal La Pinède. Municipal La Pinède es accesible en silla de ruedas. Para lavar tu ropa hay lavadoras disponibles.
Fotos
Características
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Sanitarios
Opiniones
Escribir una reseñaCampingpladsen ligger 5 minutters gang fra den lille hygge by Bedoin. Flere af pladser er der mulighed for lidt privatliv. Den bedste i området.
hace 4 años
Deze camping heeft zeer ruime kampeerplaatsen in het bos. Daarnaast ook ruime sanitaire blokken. Ze zijn basic, maar met de nodige voorzieningen. ‘s Avonds is het er super rustig en stil en ook vlakbij Bédoin (10 min wandelen) en de Mont Ventoux (30 min met de auto tot aan de top).Helaas is er geen restaurant, maar een simpele snackbar die enkel overdag open is. Het zwembad is maar open tot 19u en voor mannen is een zwemshort niet toegestaan. ‘s Avonds is er geen animatie, wat wij jammer vonden. Tot slot werkt toegang van de slagboom met een magnetisch bandje. Wij hebben dit liever met een persoonlijke code zodat het bandje niet kwijt kan raken.
hace 5 años
Fijne terrascamping. Vriendelijk personeel. (Hele) grote plaatsen. Caravan wordt met plezier naar boven gereden. Sanitair redelijk schoon. Prachtige (fiets) omgeving. Loopafstand van leuk dorp met veel restaurantjes.
hace 5 años
Mooie rustig terassencamping vlakbij het centrum van Bedoin. Sanitair is eenvoudig maar voldoet prima. Campinggasten krijgen een bandje waarmee ze de poort kunnen openen maar ook gratis gebruik kunnen maken van het zwembad. Wifi is gratis maar alleen bij het zwembad en wanneer het zwembad open is.
hace 6 años
Een rustige gemeente camping. Wij stonden hier in juli. Het sanitair is oud en erg vies. Veel municipals gezien, maar deze was echt goor. Voor het zwembad moet je betalen. Snel 5 euro per keer. (2 kids) Het water is heel erg koud! In het grote bad veel baantjes zwemmers. De camping heeft door de bomen veel schaduw. Wel heel erg stijl. Ik zou mijn caravan niet op deze camping neerzetten. Wordt door een tractor naar het plek gebracht. Neem voor de tent genoeg haringen mee die in steengrond kunnen. Er staan veel vaste vakantiegangers. Laten hun caravan achter. s'avonds rond 10 uur rustig op de camping. Qua eten kun je bij het zwembad patat bestellen. Blikjes cola e.d. aan de prijs. Wifi bij zwembad en receptie. Campers staan op speciaal veld zonder schaduw. Aanrader is Plan de Eau bij Morrion (o.i.d.) 10km vd camping. Wil je deze regio bekijken, kijk dan bij ville sur ouzon municipal. Vlakke camping, net sanitair, lekker zwembad wel inbegrepen. vlak bij bedion. Klein speelveldje voor kids.
hace 6 años