Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Munical Fuentes Blancas
Munical Fuentes Blancas
Munical Fuentes Blancas
Munical Fuentes Blancas
Munical Fuentes Blancas

Munical Fuentes Blancas en España

Burgos, España

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
3 / 5 (10 votos)

Munical Fuentes Blancas

Ctra Fuentes Blancas Km. 3
09193 Burgos
España
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

Munical Fuentes Blancas es un camping en Burgos, España, situado en la región de Castile and Leon. En el camping encontrarás wifi, una tienda y un restaurante.

Para bañarte hay una piscina exterior. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil.

Los perros son bienvenidos en Munical Fuentes Blancas. Para lavar tu ropa hay lavadoras disponibles.

Fotos

Características

Instalaciones

Wifi
Tienda del camping
Bar de aperitivos
Restaurante
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Se admiten perros
Parcelas con sombra
Sin coches

Ocio

Parque infantil
Piscina exterior

Sanitarios

Lavadoras
Ma
Marjolein Neerlandés

Bij ontvangst mochten we niet eerst terrein en tentplaats bekijken voordat we met paspoort zouden inchecken. Wel goed is ligging vlakbij Burgos, bomen en gras, maar vanwege service de camping links laten liggen!

hace 6 años

Me
Merx Neerlandés

Rondom vieze doortrekcamping (zwembad en sanitair). Zeer onvriendelijk en inflexibel personeel. Advies: Zoek een andere camping in dd buurt (zelfs als doortrekcamping) Touroperator gids onwaardig!

hace 6 años

Ma
Marjoke Neerlandés

Dit is een stadscamping in Burgos. Wordt druk bezocht voor een of twee nachten. Er zijn geen gemarkeerde plaatsen, je zoekt zelf een plekje op twee lange grasstroken. Het sanitair is onder de maat. Oud en niet schoon. Met de fiets kun je gemakkelijk naar het centrum van Burgos over fietspaden (meteen vanaf de camping rechtsaf). Conclusie: goed voor stadsbezoek, daarna wegwezen.

hace 6 años

DB
De Buck Jan Neerlandés

Het is wel een beetje zoeken om tv ontvangst, was op doorreis, echtgenote ziek gevallen met hospitalisatie, wij hadden een hondje mee en tijdens mijn bezoek in hospitaal werd ze opgevangen aan de receptie, voor Spanje een unicum. De receptionist genaamd Daniel verdient een grote pluim en proficiat voor de vertaling van de communicatie tussen mezelf en de dokter. Alles is nu terug in orde met mijn vrouw, maar denken nog hoe het is om zo geholpen te worden in een taal waar je niet veel van begrijpt. Nog eens een grote merci voor alles.

hace 6 años

Th
Theo Neerlandés

De receptioniste heeft de vriendelijkheid voor dit seizoen nog niet ontdekt. Uit de boom vielen constant zwarte luizen. Op de tafel, de kleding, het haar. Niet te vergeten ook tijdens het eten. Jammer voor een caming die meer kan zijn wat hij nu uitstraalt.

hace 6 años

1 / 2