Los precios no están disponibles
Precio estimado Basado en 1 coche, 2 personas con una carpa, auto caravana o caravana.

Camping abierto de 01 January hasta 31 December
Llegada
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Salida
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Días
{{r.bookingDays}}

Este camping aún no está validado por Spottocamp ¿Eres el propietario? Contactanos con el botón de abajo.

Yo soy el dueño
Wi-Fi
Barbacoa permitida
Lavadoras
- Advertisement -
4.5 / 5 (9 votos

L'Orée de Provence

Route du Col d'Ey
F-26170, Buis les Baronnies
Francia

L'Orée de Provence es un sitio de campo con 100 tonos en Buis les Baronnies , Francia. L'Orée de Provence tiene wi-fi, un tienda de campismo, un restaurante y una piscina interior. Usted puede encontrar varias actividades recreativas en el camping. Hay un patio de recreo.

Para lavar la ropa que hay lavadoras disponibles.

Lugar características

Recreación
Patio de recreo
Piscina al aire libre

Instalación de Servicios
Wi-Fi
Instalaciones de cocina
Tienda de campismo
Merendero
Restaurante
Acceso a silla de ruedas
Barbacoa permitida

Calificaciones
Lugar con sombra

Sanitario
Lavadoras


Haga clic aquí si la información sobre este camping no es correcto o está incompleto

Fotos

Críticas

Fam. Meijer
Neerlandés
Wat een prachtige natuur op deze terrassen camping, waar zich ook huisjes bevinden. Deze liggen, net zoals de meeste plekken, behoorlijk verscholen. Sanitair ruim voldoende en schoon. Weinig Nederlanders waargenomen. Veel Fransen en Belgen De camping ligt in midden in de natuur met vergezichten op de bergen van de Drome. Een riant zwembad met voldoende ligstoelen. Vanwege de vele uitdagende hellingen vlak bij de camping, zagen we veel fietsers op de camping. Het is een meer dan dertig jaar bestaand familiebedrijf en de twee gastheren/eigenaars zijn klant- en service gericht. De prijs-kwaliteit verhouding is dik in orde Restaurant was helaas gesloten. Kindvriendelijkheid ietwat minder vanwege de hoogteverschillen tussen de terrassen
3 años ace

Marieke
Neerlandés
Ondanks de huidige omstandigheden een heerlijk verblijf gehad op deze camping. Wij stonden op het lagere gedeelte van de camping waar we een fenomenaal uitzicht hadden. Grote plek met zon én schaduw. En elke middag wel wat wind voor de verkoeling. Een eigen picknickbank op de plek was ook heel prettig. Het zwembad is heel ruim met leuke glijbanen en voldoende ligbedden. Wij moesten voor de voorzieningen ver lopen, maar dat was eigen keuze. Voor de plek waar wij stonden hadden we dat zeker over. Er zijn verschillende toiletgebouwen. De ene is iets moderner dan de andere. Bij ons ontbrak er licht in de douches, maar dat wordt voor volgend jaar geregeld. Wij konden ons prima redden met een zaklamp. De douches waren overal heerlijk. Lekkere temperatuur en goede straal. Nooit eerder op een camping zo mee gemaakt. Prachtige omgeving waar genoeg te doen is. Mont Ventoux zie je al om de bocht bij de camping. Volgend jaar zeker weer!
4 años ace

- Advertisement -