Le Pre des Laveuses
63800 Cournon-d'Auvergne (Puy de Dome)
Francia
Le Pre des Laveuses es un camping con 100 parcelas en Cournon-d'Auvergne (Puy de Dome), Francia, situado en la región de Auvergne. En el camping encontrarás wifi y un restaurante.
Para bañarte hay una piscina exterior. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil.
Los perros son bienvenidos en Le Pre des Laveuses. Para lavar tu ropa hay lavadoras disponibles.
Fotos
Características
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Sanitarios
Opiniones
Escribir una reseñaQue dire, si ce n'est que cet endroit est chouette, sympathique, agréable et très adapté aux enfants.
hace 4 años
Der Platz liegt schön zwischen dem Allier und einem kleinen See (zum Baden). Ein Swimmingpool (sauber!) ist auch vorhanden. Trennung zwischen Campern und Mobilhomes ist angenehm. Stellplätze sid recht großzügig bemessen. Sanitäre Anlagen sind gut und sauber.
hace 4 años
Le camping le pré des laveuses est situé dans un endroit très calme au abord d'un lac où l'on peut pêcher et proche de l'Allier où l'on peut faire du canoë. Camping très propre, location parfaite, piscine agréable et parfaitement entretenue, réception sympathique et visites apréciées car à proximité du camping. Joli coin et bel environnement.
hace 4 años
De camping heeft een fijn zwembad. Ziet er schoon uit en heeft een leuke glijbaan. De wifi doet het heel goed. Er is animatie op de camping. Leuke acticiteiten voor de kinderen. Mooi gelegen aan een meer en vlakbij een rivier met kanoverhuur. Bij het meer ook een hele leuke waterspeeltuin. Voor ons was het echter heel vervelend dat er drie avonden per week een concert of DJ 's avonds op de camping was. De muziek was zo hard dat je je tent uit dreunde. En dit duurt steeds tot 24:00. Het naastgelegen restaurant heeft ook nog eens een keer per week een life optreden. Dus je bent 4 avonden per week de sjaak met gedreun tot middernacht. Bij de receptie hebben we geprobeerd te vertellen dat dit niet heel grappig is, maar ze spreken geen woord Engels, dus dat is lastig om je beklag te doen. Uiteindelijk zijn wij een dag eerder terug naar huis gegaan, omdat ook de avond voor ons vertrek weer een concert zou zijn. Verder is er continu beveiliging bij de ingang van de camping en rijdt er dagelijks een politieauto een rondje op de camping. Voor de een zal het een veilig gevoel geven, ik vroeg mij af of er een reden was dat er zoveel beveiliging nodig was.
hace 6 años
De camping is heel mooi voor gezinnen maar ook voor ouderen de plekken zijn groot en het sanitair is achterste gebouw 2013 nieuw en het voorste gebouw is in de winter 2013/ 2014 helemaal vernieuwd Vriendelijke beheerders staan altijd voor je klaar kort om een geweldige camping voor +/- 25 euro p.dag voor een gezin van 4 personen all in
hace 6 años