Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Le Pirot
Le Pirot
Le Pirot
Le Pirot
Le Pirot

Le Pirot en Bélgica

Han-sur-Lesse, Bélgica

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
4 / 5 (8 votos)

Le Pirot

Rue de Charleville
5580 HA Han-sur-Lesse
Bélgica
Añadir a favoritos

Le Pirot es un camping en Han-sur-Lesse, Bélgica, situado en la región de Names. En el camping encontrarás wifi y una tienda.

Además de acampar, también puedes alquilar un chalet.

En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil.

Los perros son bienvenidos en Le Pirot.

Fotos

Características

Alojamientos

Chalets

Instalaciones

Wifi
Zona de cocina
Tienda del camping
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Se admiten perros
Parcelas con sombra

Ocio

Parque infantil
So
Sophie Neerlandés

Goede camping om te verblijven als je de Grotten van Han wil bezoeken. Supermarkt om de hoek en genoeg eetgelegenheden. Klein speeltuintje aan het begin van de camping en WiFi bij de receptie. Locatie is mooi aan het water, echter wel weinig beschutting en de tenten zitten zonder stroom paaltjes. Sanitair is oud en niet bepaald schoon, maar volgens de eigenaren wordt dit in 2018 vernieuwd. 30 euro voor 2 nachten en 2 personen

hace 4 años

Ja
Jan Neerlandés

Perfecte uitvalsbasis voor een bezoek aan de Grotten van Han, fiets of wandeltochten. Supermarkt voor broodjes of andere levensmiddelen op 100 meter stappen.

hace 4 años

Da
daniel Neerlandés

goede camping wij hebben 4 hondjes en zijn altijd welkom, wifi is dat niet zou liever iets betalen om goede wifi te hebben ,er mogen ook wel een paar electrische punten bijkomen ,maar toch altijd leuk om te gaan

hace 4 años

Ki
Kizz Neerlandés

Ik ben hier meermaals komen vertoeven met familie. Deze camping bestaat reeds jaren, maar de klassieke manier van werken in receptie, toilet/doucheruimtes vind ik net charmant. Geeft vakantiegevoel. Prachtig als je een plekje vlakbij het water en een boom kunt veroveren! Prij kwaliteit is top!

hace 4 años

Be
Beck Alemán

Die Lage des Camping ist super schön und sehr zentral zum Ort. Guter Ausgangspunkt für unternehmungen. Problemloses einchecken und rlativ günstiger Tagespreis. Einzige Makel unsaubere Duschen und vernachlässgte Toiletten. Die Versorgung mit Warmen Wasser war in Ordnung.

hace 4 años

1 / 2

Ubicación