Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
La Sirene

La Sirene en Francia

Port Leucate, Francia

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
4.5 / 5 (5 votos)

La Sirene

avenue du Languedoc
11370 Port Leucate
Francia
Añadir a favoritos

La Sirene es un camping con 200 parcelas en Port Leucate, Francia, situado en la región de Languedoc-Roussillon. En el camping encontrarás una tienda y un restaurante.

Además de acampar, también puedes alquilar un chalet.

Para bañarte hay una piscina exterior.

Los perros son bienvenidos en La Sirene.

Fotos

Características

Alojamientos

Chalets

Instalaciones

Tienda del camping
Bar de aperitivos
Restaurante
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Se admiten perros
Parcelas con sombra

Ocio

Piscina exterior
An
annemarie Neerlandés

Juli 2014 hier geweest met onze kinderen 2 en 3 jaar. Zwembad helemaal te gek onze oudste wist niet waar hij kijken moest zoveel glijbanen. Wel heel erg koud water, kwamen echt blauwbekkenc t water uit. Wel erg grote camping, wij hadden t kleinste type sta caravan, geen airco ( niet gemist) jammer dat het tuintje voor 3 kwart zand is ipv gras. Geen gebruik gemaakt van animatie team kinderen nog te jong. Ik vond de plekken van de caravans niet handig opgesteld om kinderen met elkaar in contact td laten brengen. Verder wel leuke camping.

hace 4 años

He
Heidi Neerlandés

Hier geweest eind juni met twee zonen van 5 en 1. Het is een super mooie en nette camping. Het zwembad is ook erg mooi met kunstgras.... echt ideaal. Het water was wel koud maar wel te doen. Er is een supermarkt en een bakkerij op de camping. Hier kun je voldoende krijgen. Het eten op de camping in het restaurant vonden wij niet bijzonder. Wel lekker schepijs. Er zijn ook leuke speeltuinen en trampolines. De caravans van de camping zelf vonden wij de mooiste. Wij hadden via touroperator geboekt en hadden het type Largo, helemaal top! Het is wel een drukke camping maar dit vonden wij niet storend. In de omgeving voldoende te beleven. Argeles is een leuke plaats en in juli en augustus is er een grote kermis. Ook Couliore is echt n bezoek waard. Verder heel dicht bij Spanje, Barcelona is ongeveer 2 uur rijden. Het strand in Rosas (Spanje) is ook leuk om een keer naar toe te rijden. Doen dus!!!!

hace 4 años

RN
R. Nuijten Neerlandés

Heerlijke vakantie gehad. De plaats waar je een caravan toegewezen krijgt is wel bepalend voor het slagen van je vakantie. Bij aankomst kregen we in eerste instantie een caravan bij de entree. Al het verkeer van La sirene kwam daar langs (dit met kleine kinderen 3 5 en 7). In mijn achtertuin had ik nog meer rust gehad. Gelijk naar de receptie gegaan en daarna caravan gehad in een rustig straatje dus dat was geweldig. Eten moet je niet doen op La Sirene het afhalen van frietjes was wel goed. Ook heerlijk dat ze geen ligbedden aan het zwembad hebben. Dan kun je je aan het handoekje leggen ook niet storen en een goede mat en stoeltje doen wonderen. Zwembad was fantastisch onze kids vonden de glijbanen geweldig.

hace 4 años

FH
fam. hus Neerlandés

Wij zijn juni 2009 geweest via touroperator. De caravan die wij hadden was wel minder dan de rest van de organisaties. Voor de rest mooie camping. Zwembad ziet er ook echt zo uit op de foto's. Voor een bezoek naar het strand moet je wel even rijden, maar dan heb je ook een groot strand. Uitstapjes naar Spanje zijn ook te doen. Zeker een aanrader!

hace 4 años

ME
marian en jurgen Neerlandés

echt super het is een camping maar super vooral voor de kids annimatie was geweldig

hace 4 años

Ubicación