La Pâture es un camping con 0 parcelas en Yport, Francia, situado en la región de Normandy.
Los perros son bienvenidos en La Pâture.
Fotos
Características
Instalaciones
Idoneidad
Opiniones
Escribir una reseñaDe uitstraling van de camping is aangenaam. Het fungeert vaak als een transit camping. Het sanitairblok is wellicht vernieuwd, maar er moet nog veel gebeuren. Daarnaast zijn er te weinig douches (slechts 3) en toiletten (3 toiletten en 2 urinoirs), hoewel ze wel genderneutraal zijn. Er is geen WIFI. Er is 1 waterpunt bij het sanitairgebouw. De camping is te prijzig (€28,50 per nacht). Alles bij elkaar, niet echt een aanbeveling waard.
hace 3 años
Een leuke amping met vrije plekken! Alleen het sanitair. Vreselijk! Te weinig douches en toiletten die vreselijke vies waren. We waren van plan een paar weken te blijven maar zijn na 2 nachten betrokken. Jammer van zo’n mooie locatie!
hace 4 años
Leuke gezellige camping, fijne sfeer, maar het sanitair werd nauwelijks schoongemaakt en er waren re weinig toiletten en douches. Jammer!
hace 4 años
Echt een camping waar van alles langs komt. Gelukkig geen grote campers maar echte kampeerders. Mooi gras ruime plekken, niet in hokjes ingedeeld. Rustig en donker snachts. Prima plek voor wandelen langs de kust. Csmpingbaas aardig en broodservice. Enige aandachtspunt het sanitair. Mag wat schoner gehouden worden. Douches wel gratis.
hace 5 años
Prachtige plek.Sanitair verschrikkelijk Leuke eigenaar
hace 5 años