Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
La Cascade
La Cascade
La Cascade
La Cascade
La Cascade

La Cascade en Francia

Meyrueis (Lozere), Francia

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
4.5 / 5 (10 votos)

La Cascade

Salvinsac
48150 Meyrueis (Lozere)
Francia
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

La Cascade es un camping con 54 parcelas en Meyrueis (Lozere), Francia, situado en la región de Languedoc-Roussillon. En el camping encontrarás wifi, una tienda y un restaurante.

Además de acampar, también puedes alquilar un chalet.

En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil.

Los perros son bienvenidos en La Cascade. Hay parcelas disponibles con electricidad. La Cascade está abierto del 4 abril al 15 septiembre.

Fotos

Características

Alojamientos

Chalets

Instalaciones

Electricidad
Toma de agua
Wifi
Tienda del camping
Bar de aperitivos
Restaurante
Acceso para silla de ruedas
Hoguera permitida en la parcela
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Se admiten perros
Parcelas con sombra
Parcelas de temporada
Nudistas

Ocio

Parque infantil
Il
Ilse Neerlandés

Wat een leuke camping! Klein en overzichtelijk. De vriendelijke eigenaresse doet er alles aan om je een warm welkom te geven. Ook gedurende het verblijf zeer vriendelijk geholpen. Net en schoon sanitair. Voor de kinderen een leuke speeltuin. Omgeving is prachtig, ook voor minder sportieve mensen! ;-)

hace 4 años

AJ
Anne Janssens Neerlandés

Erg mooi gelegen camping in de Gorge de Jonte. Op iedere plek heb je uitzicht op de omgeving en op gieren die in de rotsen hun verblijfplek hebben. Sinds dit jaar zijn er nieuwe eigenaren. Zeer vriendelijk echtpaar. De vrouw spreekt goed Engels en staat meestal bij de receptie. Camping is rustig gelegen, in een open deel van de Jonte waardoor je van vroeg tot laat de zon hebt. Sanitair is zeer schoon en in prima staat. Broodjes service aanwezig (heerlijk brood). Tevens terras en restaurant voorziening. Verkoeling kan je vinden in de Jonte bij de waterval. Kruiden voor bij je eten mag je vrij plukken in de kruidentuin. In de directe omgeving zijn mooie wandelingen te maken.

hace 4 años

RU
Rita Unterseh Neerlandés

Prachtige omgeving (wandelen op de hoogvlakte is echt een aanrader) , leuk riviertje (Jonte) met net buiten de camping kleine waterval om in de zon of schaduw heerlijk af te koelen. Ruime zon/schaduw plekken, war je dagelijks de gieren, die op de rotsen huizen, kan observeren. De plekken zijn mooi beplant met bomen en heggen dus het is heel groen. En als je wilt, krijg je elke dag twee kippen op bezoek, hartstikke leuk. Het sanitair is piep en piepschoon. Elke ochtend heerlijk fris baguette, croissantjes of ander brood, wel bestellen. Lekkere wijn in het winkeltje te kopen. Een paar keer per week kookt Anne-Marie lekker eten, (dag daarvoor doorgeven of je mee wilt eten). Als je wilt, kan je s'avonds van de gezelligheid op het terras genieten. Jean-Noel en Anne-Marie zijn dagelijks hard bezig om de camping in orde te houden wat hun prima lukt, en al je vragen te beantwoorden en het naar je zin te maken. Ontzettend lieve mensen.

hace 4 años

We
Wesley Neerlandés

Dit is echt een geweldige camping, Het is echt een warm bad waar je in terecht komt! het sanitair is super schoon en de plekken zijn zeer ruim! de douches zijn gratis en heerlijk warm-- naast de camping heb je de waterval (nouja watertje) heerlijk om na een warme dag in af te koelen. Op de camping zijn er in de ochtend warme broodjes- bestel deze een dag van tevoren voor half 6. De eigenaar weet veel leuke wandelroutes en activiteiten. als je een activiteit gaat doen adviseer ik even naar het dorpje meyreuis te gaan en het daar te vragen bij de verkoop stand! wij gingen Canyoning erg gaaf en echt een mooie ervaring (wel hoge sprongen!) de Tapoul Canyon is het mooiste! ja ik kan niet anders zeggen dan super! ik zeg dik 4 sterren! het is wel wat verder rijden naar alles, dat is het enige lastige.

hace 4 años

Ja
Jasper Neerlandés

Geweldige camping. Stil, vriendelijke ontvangst, schitterend gelegen. Veel wandelingen vanuit de camping. Lammergier te zien vanuit je stoel.

hace 4 años

1 / 2

Ubicación