Kampeerdorp Sy es un camping con 0 parcelas en Ferrieres, Bélgica, situado en la región de Liege. En el camping encontrarás wifi y un restaurante.
En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil.
Los perros son bienvenidos en Kampeerdorp Sy. Kampeerdorp Sy es accesible en silla de ruedas. Para lavar tu ropa hay lavadoras disponibles.
Fotos
Características
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Sanitarios
Opiniones
Escribir una reseñaWe kwamen daar net na de overstroming en respect hoe ze de camping hebben opgeknapt. Helaas sanitair werd niet dagelijks schoongemaakt, container altijd vol, weinig informatie over de omgeving ondanks dat de eigenaren al drie jaar de camping draaien. Jammer want de ligging is prachtig en hier is meer van te maken
hace 3 años
te eerste een hele vriendelijke en gastvrije eigenaar, prachtige ligging, safaritenten lekker groot, schoon sanitair, maar vooral de ligging is grandioos, wat een topplek om te verblijven :-)
hace 4 años
Heel leuke gezellige camping. Wij verbleven met onze eigen tent, je hebt een ruime kampeerplaats. Drinkbaar water en 18 ampere voorzien op elke kampeerplaats, fantastisch gewoon. De ligging is perfect, vlak aan de Ourthe waar de kinderen zich naar plezier vermaken met dammen bouwen, met de luchtmatras dobberen. Vanuit de camping zijn er heel leuke wandelingen in de bossen! Wij deden ook een kajakvaart via Adventure Valley, ook zeker een aanrader! Een minpuntje in deze Coronatijden, de toiletten en sanitair werden volgens ons bijna niet ontsmet. Het mondmasker is enkel verplicht in de receptie, op andere plaatsen niet.
hace 4 años
Deze camping ligt in de prachtige vallei van de Ourthe. Erg leuk voor een actieve vakantie. Adventure Valley is vlakbij en beschikt over goed verzorgde outdoor-activiteiten als kayakken, een klimpark, mountain biking etc. Ook in de buurt is het verlaten Sanatorium du Basil; urban explorers komen hier graag. Vanaf de camping kun je langs de prachtige Ourthe en de kalkrotsen van Sy wandelen naar La Palogne voor ijsjes, een mooie oude burcht-met-speurtocht, een roofvogelshow en verhuur van mountain bikes. De camping zelf is eenvoudig, met erg aardige mensen. De ligging is top, aan de Ourthe waar je met je luchtbedje van relaxte stroomversnellingen af dobbert. Even het parkeerplaatsje over en voilá: een leuke ligweide aan het water. De trein rijdt achterlangs, maar het is een boemel die een keer per uur langs tuft. Echt geen last van gehad. En voor de culinaire liefhebbers: naast de camping liggen twee restaurants met uitstekend eten.
hace 4 años
Het appartement is nieuw, modern en met goede bedden ingericht. De locatie is prachtig, direct aan de rivier, midden in de natuur maar wel genoeg ruimte voor parkeren, strand en prima horeca. Terras heerlijk in de zon en de eigenaar die bereid is om het ons gezin bevers te gaan spotten nabij het schemeren van de avond, met resultaat. Kortom geweldig!
hace 4 años