il Melo (in Peveragno) es un camping con 0 parcelas en Cuneo, Italia, situado en la región de Piedmont. En el camping encontrarás wifi.
Para bañarte hay una piscina exterior. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil y una pista de tenis.
Los perros son bienvenidos en il Melo (in Peveragno). il Melo (in Peveragno) es accesible en silla de ruedas. Para lavar tu ropa hay lavadoras disponibles.
Fotos
Características
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Sanitarios
Opiniones
Escribir una reseñaEen prachtige locatie. Royale plaatsen op het gazon. Zeer warm welkom. Netjes en schoon sanitair. Het enige nadeel was dat het water voor de afwas en het wassen van kleding niet heet genoeg was. Al met al een aanbeveling!
hace 3 años
Sfeervolle, relaxte camping in een prachtig gebied. In juni/begin juli nog lekker rustig. Schoon sanitair en heerlijk zwembad. We hadden een fijne plaats met zicht op de bergen. Uitstekende prijs/kwaliteit verhouding. We hadden het geluk dat rust to Rome een nacht op de camping stond. Zo leuk om te zien!
hace 4 años
Non capisco i commenti negativi. Io ci sono gia' stato 4 volte e mi sono trovato bene. L'accoglienza e' molto cordiale, le piazzole molto spaziose e ben distanziate.Molto pulito e niente polvere e molto curato in generale. Non c'e' ne ristorante ne bar, ma si trovano entrambi nel complesso sportivo a circa 200 metri ( a fianco del campeggio ). Per me e mia moglie e la nostra cagnolina tranquille passeggiate all'ombra di alti pini. Il paese di Peveragno si raggiunge in circa 10 minuti con un sentiero lungo il torrente. E li si trova di tutto.
hace 4 años
Erg fijne en rustige camping. Eigenaren zijn heel vriendelijk, spreken beide Engels. Omgeving ideaal om te wandelen en te fietsen. Bergen niet ver rijden. Leuke wandeling langs kleine rivier naar het dorp. Sanitair en zwembad prima schoon. Na elven is het stil op de camping en het koelt 's nachts goed af. Haangekraai, wat hondengeblaf en in de avond een balken van een ezel. Wij stonden mooi met uutzicht op de berg en hadden het prima. Maar wie bij de hoge bomen aan het begin van de camping staat heeft enkele avonden de scherpe lichten van de velden van het sportcenrtum. Heerlijke vakantie gehad. We komen zeker terug.
hace 4 años
Wij kwamen vanuit Toscane en moesten even wennen aan deze minder toeristische en naar ons gevoel wat lege omgeving, maar wat hebben we het leuk gevonden! De camping wordt voor de helft bezet door vaste plaatsen met voornamelijk Italianen. Het was leuk om mee te krijgen hoe zij siesta houden en elkaar kennen. Ze waren bijzonder vriendelijk, net als de eigenaren. Dat het zwembad (met verplichte badmuts) tijdens de siesta dicht is, is voor ons wennen, maar past bij het land waar je te gast bent. De douches (€ 1,00 voor 6 minuten) zijn klein, maar verder prima. Je kunt lopend naar het dorp waar een Maxidiscount zit voor de dagelijkse boodschappen. Cuneo is een leuke en mooie stad in de omgeving (8 km afstand) om te bezoeken en je kunt naar Mondovi voor een outletcenter. De wandelingen in National Park Alpi Maritim vonden wij geweldig. Er zijn maar 2 korte wandelingen (1.15 uur en 1.45 uur enkele tocht) en het is flink stijgen (400 en 500 meter), maar geeft veel voldoening. Kaart op de camping verkrijgbaar en ook bij Toeristeninformatiecentrum in o.a. Entraque. .
hace 4 años