Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
No images available
Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
4.5 / 5 (19 votos)

de Poelpleats

Trekweg 9
9291 MP Kollum
los Países Bajos
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

de Poelpleats es un camping con 0 parcelas en Kollum, los Países Bajos, situado en la región de Friesland.

Fotos

No images available

He
Henri Neerlandés

Divers en uitgestrekte gebieden, gelegen in het bos, op meer open plekken of dichtbij het water. Twee uitstekende sanitairgebouwen met aangename douches. Zeer gezellige bar/restaurant. Gelegen op een rustige plek, ver van de weg, midden in de natuur. Vriendelijke eigenaars die er alles aan doen om je verblijf aangenaam te maken.

hace 3 años

Gu
Guy Neerlandés

We hebben een geweldige tijd gehad op een schitterende locatie met een adembenemend uitzicht op een waterpartij en de natuur. De kampeerplaatsen waren royaal en de campingbeheerder was buitengewoon gastvrij en vriendelijk, altijd bereid om ervoor te zorgen dat we het naar onze zin hadden. Onze kinderen hadden de tijd van hun leven in de leuke speeltuin en met de kleine ponyritjes.We waren echter niet helemaal tevreden met de oudere/tweedehands sanitaire voorzieningen bij de achterste velden. De douches hadden nauwelijks waterdruk, de toiletten spoelden soms niet door en er was bijvoorbeeld geen toiletpapier meer... Het achterste veld leek ook nog in ontwikkeling te zijn, met weinig begroeiing, maar vooral aan de randen waren er schitterende plekken.Kortom, een degelijke camping, maar naar onze mening was de prijs-kwaliteit verhouding helaas te laag.

hace 3 años

ME
Marga en Hans met hond Neerlandés

Een prima plek, mooi centraal gelegen voor uitstapjes bv naar het Lauwersmeer.Leuke eigenaren.Zwembad is vlakbij

hace 4 años

Bi
Binie Neerlandés

Een camping met ruime staanplaats, voldoende schaduwplekken, maar ook de mogelijkheid om lekker van de zon te genieten. Met speeltoestellen, voetbalveld, kinderbadje en midgetgolf. Luxe douches zonder douchmuntjes gedoe en schone sanitairruimtes. Een fijne plek om de vaatwas te doen. Lekker eten, voor mij een van de weinige plekken waar de frietjes gewoon perfect zijn. Een mooi vertrekpunt voor een dagtocht naar de Waddeneilanden. Mooi landschap om te fietsen, wandelen of sporten voor ieder wat wils. Gastvrije mensen waarbij bijna niets te veel gevraagd is.

hace 4 años

FB
frits bartels Neerlandés

een gastvrije camping, met een vriendelijke eigenaar

hace 4 años

1 / 4

Ubicación