Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
de Forcalquier
de Forcalquier
de Forcalquier
de Forcalquier
de Forcalquier

de Forcalquier en Francia

Forcalquier, Francia

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
4 / 5 (13 votos)

de Forcalquier

Avenue Claude Delorme
04300 Forcalquier
Francia
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

de Forcalquier es un camping con 0 parcelas en Forcalquier, Francia, situado en la región de Provence-Alpes-Côte d'Azur. En el camping encontrarás wifi, una tienda y un restaurante.

Para bañarte hay una piscina exterior. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil.

Los perros son bienvenidos en de Forcalquier. de Forcalquier es accesible en silla de ruedas. Para lavar tu ropa hay lavadoras disponibles.

Fotos

Características

Instalaciones

Wifi
Tienda del camping
Bar de aperitivos
Restaurante
Acceso para silla de ruedas

Idoneidad

Se admiten perros
Parcelas con sombra

Ocio

Parque infantil
Piscina exterior

Sanitarios

Baño de alquiler
Lavadoras
Se
Servien Neerlandés

In augustus ging ik naar deze kampeerplek. Mijn verblijf was uitstekend en de beheerders van de camping waren fantastisch. De camping was goed verzorgd.

hace 3 años

DL
De Lange Francés

Séjour en début de saison. Camping très calme et ombragé. Agréable avec notre petite tente. La ville de Forcalquier est très proche avec ses restaurants et sa citadelle. Merci à l'équipe pour son accueil.

hace 4 años

CB
Céline Bourgeois Francés

Le plus que la piscine,et les sanitaires . le moins ; Camping très mal entretenue, ce qu'il y a de dommage c'est que nous sommes en France et que le peu d'animation son faite que pour les personnes comprenant l anglais .

hace 4 años

BE
B en M Neerlandés

Het is een grote camping. De meeste kampeerplekken liggen echt vol in de zon. Er zijn wel schaduwrijke plekken, maar die moet je goed zoeken. Het sanitair is ronduit smerig. Er hangt op elke wc (wel 4 stuks per sanitairgebouw) dat er 3 keer per dag wordt schoongemaakt. Poepvlekken op de muren, WC's stinken naar urine, tegels in de douche zijn geel van de aanslag en veel schimmel Er komt inderdaad iemand 3x per dag langs om een doekje door het badhuis te halen, maar dit is zeker niet voldoende. Zwembad is leuk, animatie is prima, kidsclub is leuk. Camping pizza is vooral tomatenpuree met 1 champignon stukje (niet zo smaakvol). Receptie/restaurant gerund door dezelfde dame dus vooral erg langzaam. Brood kan je in het dorp halen als op de camping (dorp is lekkerder brood). Kinderspeeltuin is oud en slecht onderhouden, grondzeil komt onder het zand uit. Niet aantrekkelijke speeltuin eerder gevaarlijk. Veel Nederlanders.

hace 5 años

An
Anita Neerlandés

Leuke kleine camping met verschillende veldjes met ruime schaduwrijke plekken.Pizza’s op de camping zijn heerlijk!Geen winkeltje maar supermarkt in t dorp op 10 min loopafstand.Wel brood s’morgens.Sanitair goed maar met de Franse slag.Veel gezien in de omgeving en ook leuk om te mountainbiken.Een heerlijke vakantie gehad op deze camping. Als je voor een kleine gemoedelijke camping wilt gaan een echte aanrader.

hace 5 años

1 / 3

Ubicación