Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Château de Satenot
Château de Satenot
Château de Satenot
Château de Satenot
Château de Satenot

Château de Satenot en Francia

Ternant, Francia

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
4.5 / 5 (10 votos)

Château de Satenot

Château de Satenot
58250 Ternant
Francia
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

Château de Satenot es un camping con 0 parcelas en Ternant, Francia, situado en la región de Burgundy. En el camping encontrarás wifi y un restaurante.

Los perros son bienvenidos en Château de Satenot. Para lavar tu ropa hay lavadoras disponibles.

Fotos

Características

Instalaciones

Wifi
Restaurante
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Se admiten perros
Parcelas con sombra
Sin coches

Sanitarios

Lavadoras
FE
Frank e n Sylvia Lakerveld Neerlandés

Nadat we met autpech door de Anwb naar deze camping waren gebracht ,(welke wij al hadden gereserveerd)!Werden wij zeer gastvrij ontvangen door de waarnemers van Jan&Toos,Toon&Anja en de buren Ria&Gerrit.De volgende dag is de caravan op plaats De Laurier gezet.Alwaar wij een schitterend uitzicht hadden.Maar waar wij superblij mee waren was de behulpzaamheid v Toon en Anja echt niets was hun teveel om het ons naar de zin te maken.Wat echt een goede pleister op onze reparatiewond was.Komen hier zeker nog eens terug.Groet Frank&Sylvia en hond Fayka Th

hace 4 años

Fe
Fenna Neerlandés

De minicamping was een heerlijke plek. We zochten een plek met rust, sfeer en uitzicht om een weekje te genieten. Dat is zeker gelukt. We stonden op het plekje Bellevue en dat deed zn naam eer aan. We hadden mazzel, het is het plekje met het beste uitzicht (vinden wij) en alleen geschikt voor tenten ivm de helling. Er zijn 6 staan plekken op de heuvel, keurig waterpas gemaakt. De loopafstand naar het toilet gebouw is voor iedereen goed te doen, toch sta je ver uit elkaar waardoor je ruim voldoende privacy hebt. Veel mensen komen er om te fietsen. Wij hebben 1 dag fietsen gehuurd bij Jan en Toos, maar hebben ook gekanoed en paardgereden in de buurt. Wat nog een extra aanrader is, is het eten op de camping. 4x per week kookt Toos voor de gasten. Voor 20 euro een 3-4 gangen diner. Ook de broodjes service elke ochtend aan de tent is heerlijk. Elke dag weer genieten dus, alles kan en niets moet. We hebben zelf de camping gekozen omdat we geen zin hadden in veel (schreeuwende) kinderen, voor kinderen kan het er dus saai zijn. Wel is het vijvertje op de camping prima om in te spelen en even af te koelen.

hace 4 años

HE
Hella en Harrie Neerlandés

Wij verbleven op de ruime mini camping met werkelijk fantastisch uitzicht over het bourgondische platteland. De eigenaren, Jan en Toos, zijn zeer gastvrij en bieden regelmatig een lekker en gezellig table d'hote aan. Zeer aan te bevelen rustige locatie.

hace 4 años

PV
Peter van Leeuwen Neerlandés

Wij waren met 4 personen in de gîte, die van alle gemakken is voorzien. 1 huiskamer, 1 keuken, 2 aparte slaapkamers met douche en toilet en een heerlijke buitenruimte met mogelijkheid om te barbecueën. De omgeving leent zich wat minder om te fietsen op gewone fietsen. Daarom hebben wij als ouderen e-bikes gehuurd bij de campingbeheerder.

hace 4 años

Je
jeroen Neerlandés

De afgelopen week hebben wij de jaarwisseling van 2014 naar 2015 in de gite 'Serge' gevierd met onze dochters. De gite staat op het terrein van het Chateau de Satenot, waar ook het campinggedeelte is. Wat een fijne week hebben we gehad, en niet in de laatste plaats vanwege de mooie omgeving, het adembenemende uitzicht, de rust en bovenal de gastvrije ontvangst door Gerrit en Ria. Niets is hun teveel om het je naar de zin te maken, en dat merk je ook aan de gite zelf. De gite is met zorg en liefde ingericht en je voelt je daarom direct thuis. Het is allemaal zeer compleet en comfortabel, echt aan alles is gedacht. Goede bedden, een fijne woonkeuken en perfect sanitair. Een pareltje in de Nievre! Een aanrader dus en wij komen graag nog eens langs.

hace 4 años

1 / 2

Ubicación