Camping Val De Cantobre es un camping con 215 parcelas en Nant, Francia, situado en la región de Midi-Pyrénées. En el camping encontrarás wifi, una tienda, un restaurante y pan fresco por la mañana.
Aquí puedes acampar con una tienda, una caravana o una autocaravana. Además de acampar, también puedes alquilar un chalet.
Para bañarte hay una piscina exterior y aguas naturales de baño. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil, animación infantil, una pista de tenis, tenis de mesa, petanca y minigolf.
Los perros son bienvenidos en Camping Val De Cantobre . Camping Val De Cantobre es accesible en silla de ruedas y dispone de sanitarios adaptados. Para lavar tu ropa hay lavadoras y secadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad. Camping Val De Cantobre está abierto del 3 abril al 27 septiembre.
Fotos
Características
Alojamientos
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Sanitarios
Opiniones
Escribir una reseñaHele fijne camping, wel alleen maar nederlanders. Wij waren er voor drie dagen, maar dit was voldoende, alles echt ver weg zelfs de supermarkt. Even van de camping af en dan zit je aan een leuk riviertje. Camping was top, mooie plek en fijn voor de tieners (voetbalveld, zwembad, en tafeltennis) Heerlijk in het restaurant van de camping gegeten.
hace 2 años
Bij aankomst keurig ontvangen. Wij hadden plek 130. Dit is een ruime plek op het niveau van het zwembad en sanitair. (plek 129 en 128 zijn nog groter). Zwembad is erg druk. De lazy river had een hoog fun gehalte. Sanitair was schoon, maar onduidelijk wanneer en hoe vaak het wordt schoongemaakt. Een gebouw van deze grootte moet dagelijks professioneel gereinigd worden, dat gebeurde niet. Douches bij de heren werkte vaak en langdurig niet. WC brillen zaten los. Winkel op de camping is prima. In Nant kun je verder alles halen wat je nodig hebt. tip: lokale brasserie verkoopt lekker vlees. Restaurant op de camping is goed, alleen soms jammer van de rioollucht op het terras. de BBQ op dinsdagavond is geen aanrader. Buffet beperkt en vlees verbrand. Kinderen miste echt een speeltuin. Die is er niet. Omgeving is prachtig, wel een eindje rijden voor uitjes. Personeel is erg jong, maar vriendelijk. Camping heeft verbeterpunten voor 5 sterren.
hace 2 años
We hebben plaats 205 gereserveerd, wat een ruime locatie is. De keuze voor deze plek was mede beïnvloed door het feit dat er een toiletgebouw boven is, maar helaas was deze gesloten. Dit betekende dat we in eerste instantie een eind moesten lopen naar unit 1, waarvan slechts de helft open was. Toen we vroegen waarom, kregen we te horen dat het nog maar het voorseizoen was en het niet druk was.Het is begrijpelijk, maar als het niet druk is en je weet welke plek verhuurd wordt, zou het toch mogelijk moeten zijn om die plek netjes gemaaid te hebben zodat de nieuwe huurder zijn tent er netjes op kan zetten. Dat was echter niet het geval. Toen we dit aangaven, kwam de campingbeheerder Martin vrijwel meteen naar ons toe om alsnog het onbebouwde deel van de plek te maaien.Er was geen animatie, ook vanwege het voorseizoen. Dus blijkbaar willen ouderen niet vermaakt worden met activiteiten zoals bingo en voor de aanwezige kinderen was er ook geen knutselen of een leuk verhaaltje voor het slapengaan. Nee, dat doen ze niet in het voorseizoen.De winkel is open van 08.30 tot 11.00 uur en vervolgens weer van 17.00 tot 19.00 uur. Dus als je na 11.00 uur zin hebt in een ijsje, heb je pech en moet je wachten tot 17.00 uur. De afhaalservice begint pas om 18.00
hace 2 años
Echt een fantastisch mooi verblijf gehad in Mobil Home Navacelle. We keken prachtig uit op de bergen. Camping zeer mooi aangelegd met veel mooie bomen. Lekker gewandeld in de omgeving, mooie dorpjes en steden bezocht! Zeker voor herhaling vatbaar!!
hace 2 años
We hebben plaats 205 gereserveerd, die vrij ruim is. De locatie werd mede gekozen vanwege de nabijheid van een toiletgebouw, maar dit blijkt gesloten te zijn. We moeten een eindje lopen naar unit 1, waarvan slechts de helft open is. Wanneer we vragen waarom, krijgen we te horen dat het nog voorseizoen is en dat het nog niet druk is. Dat is begrijpelijk, maar als men weet welke plaats verhuurd wordt, zou men op zijn minst kunnen zorgen dat deze netjes gemaaid is voor de nieuwe huurder. Dat was echter niet het geval. Pas toen we onze ontevredenheid uitten, kwam de campingbeheerder Martin om alsnog het gras te maaien. Er is geen animatie, ook niet omdat het voorseizoen is. Het lijkt erop dat men denkt dat ouderen niet geanimeerd willen worden met activiteiten zoals bingo en dat de aanwezige kinderen niet willen knutselen of een verhaaltje voor het slapengaan willen horen. Dit wordt in het voorseizoen niet aangeboden. De winkel is geopend van 08.30 tot 11.00 uur en vervolgens weer van 17.00 tot 19.00 uur. Dus als je na 11.00 uur zin hebt in een ijsje, heb je pech en moet je wachten tot 17.00 uur. De afhaaldienst begint pas om 18.00 uur, hoewel in de app stond dat deze om 17.00 uur open zou zijn. Pas na aandringen waren ze bereid om friet te maken. Wat bet
hace 3 años