€17.1
Por noche
Precio estimado Basado en 1 coche, 2 personas con una carpa, auto caravana o caravana.

Camping abierto de 01 January hasta 31 December
Llegada
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Salida
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Días
{{r.bookingDays}}

Este camping aún no está validado por Spottocamp ¿Eres el propietario? Contactanos con el botón de abajo.

Yo soy el dueño
Carpas de campaña
Caravanes
Auto caravanas
Electricidad
Wi-Fi
Perros
Lavadoras
- Advertisement -
5 / 5 (11 votos

Camping ´t Loozerveld

Roskampweg 5
7778 HJ, Loozen
Holanda

Camping ´t Loozerveld es un sitio de campo con 25 tonos en Loozen, Holanda. Perros son permitidos.

En Camping ´t Loozerveld es posible acampar con un carpa de campaña, un caravana o un auto caravana. Aparte de acampar es posible rentar un bungalow móvil también. Usted puede encontrar varias actividades recreativas en el camping. Hay un patio de recreo.

Para lavar la ropa que hay lavadoras y secadoras de ropa disponibles.

Lugar características

Recreación
Patio de recreo
Cancha de tenis
Área de Minigolf
Pesca

Acomodación
Carpas de campaña
Caravanes
Auto caravanas
Cabañas de alquiler
Bungalós móviles
Apartamentos

Instalación de Servicios
Electricidad
Conexión de Televisor
Wi-Fi
Instalaciones de cocina
Tienda de campismo
Pan en sitio
Merendero
Restaurante
Acceso a silla de ruedas
Barbacoa permitida

Calificaciones
Perros
Lugar con sombra

Sanitario
Lavadoras
Secadoras de ropa


Haga clic aquí si la información sobre este camping no es correcto o está incompleto

Fotos

Críticas

herman en tineke schippers
Neerlandés
dit is een fijne camping wat je al merkt bij aankomst. eerst een kop koffie drinken met de eigenaar en dan naar de plaats. gerda en henk zijn 2 mensen die weten hoe je een camping moet runnen en als er iets is dan luisteren ze ook naar je. het sanitair is top en zeer schoon en je heb er mooie en ruime plaatsen. hebben voor volgend jaar alweer geboekt. deze camping is echt een aanrader.
2 años ace

Storm
Neerlandés
Mooie plekken, rustige camping en voor de kinderen een kano en een waterfiets om te gebruiken. Ook konden de kinderen chillen in de recreatieruimte. Sanitair schoon en een super aardige Gerda :-) Door het slechte weer zijn we eerder vertrokken, maar anders hadden we zeker nog gebleven.
4 años ace

Familie F
Neerlandés
Een gezellige camping met campeerders die er al jaren terugkomen door de gezellige sfeer, maar als nieuwkomer gewoon welkom bent. De boerin is supergezellig. Niets is te gek. Even pannenkoeken gebakken voor alle campinggasten. Leuke speelplek voor kinderen en ook voor rolstoel campeerders is hier echt de gelegenheid om te camperen met de juiste voorzieningen. Ik heb nog even Gesupt tussen de koeien en een mooi plaatje geschoten, maar geen aanrader. Wel de sloot waar je kunt zwemmen als 't heet is. Leuk uitjes hmmm bijv met de Zompevecht varen, naar Hardenberg gefietst, Slagharen. Mijn dochter vond 't kijken bij de koeien erg leuk. De camping was qua prijs ook nog eens de goedkoopste van alle campings.
4 años ace

- Advertisement -