Camping Seeblick Toni es un camping con 240 parcelas en Kramsach, Austria, situado en la región de Tyrol. En el camping encontrarás wifi, una tienda, un restaurante y pan fresco por la mañana.
Aquí puedes acampar con una tienda, una caravana o una autocaravana. Además de acampar, también puedes alquilar un chalet o un apartamento.
Para bañarte hay una piscina cubierta y aguas naturales de baño. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil, animación infantil, tenis de mesa, una pista de voleibol, alquiler de bicicletas y alquiler de barcas.
Los perros son bienvenidos en Camping Seeblick Toni. Camping Seeblick Toni es accesible en silla de ruedas y dispone de sanitarios adaptados. Para lavar tu ropa hay lavadoras y secadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad, toma de agua y conexión de desagüe. Camping Seeblick Toni está abierto todo el año.
Fotos
Características
Alojamientos
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Sanitarios
Opiniones
Escribir una reseñaGoed, alleen was het jammer dat de plek voor afval weg te gooien zo’n grote containers waren en niet afgedekt waren.
hace 2 años
Geen aanrader. Als je met 15 mensen aan de waterkant je handdoek spreidt, is het vol. Panorama chalet was in juni 22 opgeleverd. Dag 1 en 2 besteed aan melden van kapotte zaken. 1 euvel werd dag voor vertrek provisorisch gerepareerd. Ze vermijden communicatie. Als je zelf het gesprek aangaat, volgt aanval of verdediging. Erg jammer. Klant staat niet centraal.
hace 2 años
Camping ligt in een mooie omgeving waar veel te doen en te zien is, wij hebben hier zeer van genoten. De plekken op de camping vonden wij krap, wij hebben 1 grotere tent en na een week kwam onze zoon en vriendin met een tentje een week bij staan en het paste net. Gelukkig kon de auto ergens anders staan. Dus heb je groter kampeermiddel dan is deze camping niet aan te raden! Verder was er van alles op de camping aanwezig en was het sanitair mooi en werd er geregeld schoon gemaakt. Irritant punt is het scheuren met de golfkarretjes, niet van de schoonmaak dames, die reden rustig maar vooral van de eigenaar met zijn rode karretje! Zelfs onder het rijden werd er geschreeuwd dat de kinderen aan de kan moesten, ik heb mij aan die man geërgerd!! De camping is ook duur, 55 euro per nacht is pittig voor de grootte van de plek en wanneer er dan 2 personen bij op de plek komen wordt hier ook nog eens een fors bedrag voor gerekend, te duur voor ons
hace 2 años
Onze staanplaats was geen officiële staanplaats. Er stond ook een familie op het speelterrein! Massa is kassa! We stonden dicht tegen elkaar! En als het regent werd het terrein waar wij stonden zeer drassig. Sanitair was wel zeer proper! Maar was voor ons ver gaan. Er mag een sanitaire blok extra komen. Voor de prijs die we betaald hebben mochten we betere plaatsen hebben. Aan het meer was er ook bijna geen plaats om te liggen/zeer schuin.
hace 2 años
Onze plek was niet officieel aangewezen. Een gezin was ook gevestigd op de speelplaats! Hoe meer, hoe beter! We waren dicht op elkaar gepakt! En bij regen werd onze plek extreem modderig. De toiletten waren wel heel schoon! Maar het was een flinke wandeling voor ons. Er zou een extra sanitair gebouw moeten komen.Gezien het bedrag dat we hebben uitgegeven, hadden we betere plekken moeten krijgen.Bij het meer was er nauwelijks ruimte om te liggen/heel schuin.
hace 3 años