Camping Maurerhaeusl es un camping con 0 parcelas en Hochfilzen, Austria, situado en la región de Tyrol. En el camping encontrarás wifi y pan fresco por la mañana.
Aquí puedes acampar con una tienda, una caravana o una autocaravana. Además de acampar, también puedes alquilar un chalet.
En el camping hay varias actividades de ocio, como animación infantil.
Los perros son bienvenidos en Camping Maurerhaeusl. Para lavar tu ropa hay lavadoras y secadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad.
Fotos
Características
Alojamientos
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Sanitarios
Opiniones
Escribir una reseñaFijne , rustige camping. Vriendelijke, behulpzame eigenaars. Daar kunnen andere campings nog een voorbeeld aan nemen. Schoon sanitair. Zeker aan te bevelen.
hace 4 años
Super gemoedelijke locatie, fantastisch uitzicht, en met mooie uitvalswegen. Je kunt zien dat de eigenaar een nieuwe vriendin heeft, want het sanitair is schoon, het word dan ook 3x per dag bijgehouden. Leuke kleine kinderboerderij voor de kleintjes, kampvuurplek voor marsmellows en een goede broodservice.
hace 4 años
Een goed aangelegde camping waar nog wat aan verbeterd kan worden. De eigenaar is net gescheiden en dat merk je aan de hoeveelheid waarmee het sanitair wordt schoongemaakt. Alles is netje en nieuw, dus dit is echt jammer. En voor de gezelligheid en schaduw zouden een paar bomen niet misstaan. De ligging van de camping is super; tussen de bergen, wandelen vanuit de tent en heerlijk rustig! Een trampoline voor de kids en met vriendjes bouw je al snel hutten in het aangrenzende bos.
hace 4 años
Zeer leuke en nette camping . Zeer vriendelijke en behulpzame eigenaar. Veel te doen in de zomer in de directe omgeving en voor de winter dichtbij het skigebied fieberbrunn, Saalbach -hinterglemm en dicht bij buchsteinwand(schneewinkel skigebied) Camping is nu net een jaar open , zeer net en schoon sanitair. Er zit een goed en betaalbaar restaurant aan de overkant van de weg.
hace 4 años