Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Les 2 Lacs  
Camping Les 2 Lacs  
Camping Les 2 Lacs  
Camping Les 2 Lacs  
Camping Les 2 Lacs  

Camping Les 2 Lacs   en Francia

Beauville, Francia

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
4.5 / 5 (14 votos)

Camping Les 2 Lacs  

D122
47470 Beauville
Francia
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

Camping Les 2 Lacs   es un camping con 0 parcelas en Beauville, Francia, situado en la región de Aquitaine. En el camping encontrarás wifi y un restaurante.

Para bañarte hay una piscina exterior. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil.

Los perros son bienvenidos en Camping Les 2 Lacs  . Camping Les 2 Lacs   es accesible en silla de ruedas. Para lavar tu ropa hay lavadoras disponibles.

Fotos

Características

Instalaciones

Wifi
Bar de aperitivos
Restaurante
Acceso para silla de ruedas
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Se admiten perros
Parcelas con sombra

Ocio

Parque infantil
Piscina exterior

Sanitarios

Baño de alquiler
Lavadoras
MV
Marco van de Wetering Neerlandés

e camping lag op een mooie, rustige plek. Het is echt een plek om tot rust te komen. De eigenaren zijn netjes en behulpzaam, ze willen je goed wegwijs maken als je bijv iets wilt bezoeken in de regio. Op de camping zelf kun je een kort stukje wandelen. Beauville heeft op vrijdagavond een leuke markt met foodtrucks. Een nadeel was dat de bezienswaardigheden wel wat verder weg waren, minimaal 30-45 min rijden. Wij zaten in een wat rustige periode, wat meer leven op de camping was ook wel leuk geweest. Maar nu was het wel lekker rustig. Wij waren zonder kinderen, maar die zouden zich wel zelf hebben moeten vermaken in het zwembadje of het zwem/kanomeer. Sanitair is verouderd. Qua schoonmaak werd het noodzakelijke gedaan, meer niet. En misschien zijn4 toiletten/douches in het hoogseizoen weinig. Voor ons was dit een prima en fijne plek om te ontspannen, te lezen en het bood ons alles wat wij nodig hadden. Hebben een fijne vakantie gehad!

hace 4 años

Si
Simonsjes Neerlandés

- schaduwrijke plaatsen - Fijne kleine camping - Heerlijk kano/zwemmeer - Lekker schoon zwembad - Oud maar degelijk sanitair - Relaxte campingeigenaren ( NL talig) zeker naar kinderen en tieners een fijne toon. - Weinig te beleven in de buurt - Plekken zijn niet helemaal vlak, stevige haringen nodig door harde grond. - Elke vrijdagavond een leuk feest met eten in het dorp.

hace 4 años

Ri
Rib Neerlandés

Een natuurlijk opgezette camping waar je snachts echte stilte ervaart of een mooie bosuil hoort 😃. We hadden 3 weken gereserveerd maar toch naar 1,5 week vertrokken. Niet 1 specifieke reden maar een optelsommetje. Het water in het zwemmeer werd door het warme weer met de dag slechter en viezer, weinig kids voor onze kids, geen animatie terwijl dit wel op de site staat, veelal vaste wat oudere terugkomers dat een kliekje vormt en een toch wat klein en achterstallig sanitair blokje. In principe is het sanitair schoon maar vooral het chemisch en de urinoirs bij de heren zag er vies uit. De douches waren eerst een ramp, warm water was op rantsoen en na vervanging van een boiler kregen we wat constanter warm water. Het eten in het restaurant is van goede kwaliteit. Bij dagjes uit en boodschappen reken op een enkele reis van 15 tot 30 minuten en bochtige kilometers.

hace 4 años

WE
Wilma en Arie Neerlandés

Wat een prachtig gelegen camping. We werden vriendelijk ontvangen door de eigenaresse van de camping. De camping ligt in een dal verscholen. Als je beneden bent is het een oase van rust. Twee prachtige meren. Een zwemmeer. En een meer voor te vissen. Waar de vissen je aankijken.🤫Daarbij ook een heerlijk verwarmd zwembad. Een restaurant met een terras. Waar je ‘s avonds prachtig zit voor een hapje en een drankje. De eigenaar zorgt daar zelf voor een lekker stukje vlees op je bord😉 Het brood word iedere morgen bij je verblijf thuis bezorgd👍 Kortom een super plek waar je echt tot rust komt. Helen en Piet bedankt voor jullie gastvrijheid We komen zeker nog een keer terug.

hace 4 años

Es
Esther Neerlandés

Al een aantal jaar brengen wij een deel van de vakantie hier door en tot nu toe steeds naar volle tevredenheid. De rust, de gemoedelijkheid en de ruimte maken deze camping tot een klein paradijsje. Onze 3 kinderen hebben zich dit jaar prima vermaakt met wat andere jongeren in het zwemmeer, met de kano’s of gewoon met lekker hangen. Door het warme weer in combinatie met corona hebben we dit jaar eigenlijk niets gedaan, maar doordat de camping zo fijn is, was dat voor niemand een probleem. Piet en Helen, bedankt voor weer een heerlijke vakantie!

hace 6 años

1 / 3

Ubicación