€18.5
Por noche
Precio estimado Basado en 1 coche, 2 personas con una carpa, auto caravana o caravana.

Camping abierto de 01 April hasta 15 October
Llegada
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Salida
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Días
{{r.bookingDays}}

Este camping aún no está validado por Spottocamp ¿Eres el propietario? Contactanos con el botón de abajo.

Yo soy el dueño
Carpas de campaña
Caravanes
Auto caravanas
Electricidad
Wi-Fi
Barbacoa permitida
Perros
Navegar / surfear
- Advertisement -
4.5 / 5 (14 votos

Camping Le Bois Joli  

rue de Châteauneuf 2
85710, Bois De Cene
Francia

Camping Le Bois Joli   es un sitio de campo con 130 tonos en Bois De Cene, Francia. Camping Le Bois Joli   tiene wi-fi, un tienda de campismo, un restaurante y una piscina interior. Perros son permitidos.

En Camping Le Bois Joli   es posible acampar con un carpa de campaña, un caravana o un auto caravana. Aparte de acampar es posible rentar un bungalow móvil también. Usted puede encontrar varias actividades recreativas en el camping. Hay un patio de recreo, un cancha de tenis, un mesa de ping-pong, navegar / surfear y alquiler de bicicletas.

Camping Le Bois Joli   ofrece instalaciones sanitarias para los discapacitado. Para lavar la ropa que hay lavadoras y secadoras de ropa disponibles.

Lugar características

Recreación
Alquiler de bicicletas
Patio de recreo
Animación para niños
Nadar en agua natural
Piscina al aire libre
Piscina interior
Baño termal
Sauna
Cancha de tenis
Mesa de ping-pong
Área de Minigolf
Campo de golf
Navegar / surfear

Acomodación
Carpas de campaña
Caravanes
Auto caravanas
Bungalós móviles
Apartamentos

Instalación de Servicios
Electricidad
Conexión de Televisor
Wi-Fi
Tienda de campismo
Merendero
Restaurante
Acceso a silla de ruedas
Barbacoa permitida

Calificaciones
Perros
Lugar con sombra
Abierto todo el año
Nudistas
Grupos de jóvenes
Libre de coches

Sanitario
Instalaciones de cambio de bebé
Cabinas de lavado
Sanitario de silla de ruedas
Lavadoras
Secadoras de ropa


Haga clic aquí si la información sobre este camping no es correcto o está incompleto

Fotos

Críticas

Echelon
Neerlandés
Eind mei 2016 waren een aantal plaatsen te drassig om daarop een caravan te plaatsen. De weinige recreatieve plekken voor de kampeerder (veel mobile homes en vaste staanplaatsen) en speel gelegenheid bij de sanitaire unit waren op dat moment niet goed onderhouden. Illustratief was dat rond een sanitaire unit de afgevallen bladeren en dode takken van de afgelopen winter er nog lagen (eind Mei begin Juni). Al met al een rommelige aanblik hetgeen je niet verwacht van een "Camping Cheque" camping. Het sanitair was netjes, maar voor een groot deel afgesloten, o.a. de urinoir unit.
4 años ace

Ludo Cleiren
Neerlandés
Dit is een camping zoals de echte kampeerders met tent of caravan het wensen. Een camping met nog voldoende ruimte voor tent en caravan, een camping met prachtig sanitair, mooi zwembad, bar, wifi, tennis, visvijver, voldoende animatie. Dit is een camping waar rust heerst wanneer je het verwacht. Dit is een camping waar kleine kinderen zich kunnen uitleven in de zandbak, aan de schommels, op de trampoline. Als bejaarde kampeerder vind ik deze camping één van de allerbeste die we de laatste 20 jaren hebben bezocht. "Een AANRADER !"
4 años ace

Erica
Neerlandés
leuke camping, vooral gezien het grote aantal faciliteiten dat je krijgt voor de 2 sterren: zwembad, speeltuin, gratis tennisbaan, volleybal, kantine, snackbar, en mooi plaatsen met zowel zon als schaduw. jammer dat er voor onze zoon van 1,5 geen goede sanitaire gelegenheden waren, maar het plan is dat er in 2008 een nieuw washok zou staan. het huidige sanitair was ook niet heel luxe. de gastheer en gastvrouw zijn ontzettend vriendelijk. mevrouw spreekt uitstekend engels.
4 años ace

Bik
Neerlandés
Wij kwamen per toeval op deze camping. Hij ligt wat landinwaarts en daardoor moet je overal met de auto heen. Het zwembad was mooi en vrij ruim. Op het terras kun je warm eten. Er worden ook avondactiviteiten georganiseerd op het terras. Camping is Frans georiënteerd. Wij hebben voor 4 personen met caravan en tent 32 euro per nacht betaald. Sanitair werd 2 keer per dag schoongemaakt.
4 años ace

- Advertisement -