Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping la Siesta
Camping la Siesta
Camping la Siesta
Camping la Siesta
Camping la Siesta

Camping la Siesta en España

Calella de Palafrugell, España

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
4 / 5 (21 votos)

Camping la Siesta

Chopitea 110 - 120
17210 Calella de Palafrugell
España
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

Camping La Siesta is een grote camping gelegen in Calella de Palafrugell. Dagelijks trekt het zwembad vele kinderen waar streng toezicht op is. Het sanitair op de camping is echt subliem. Camping La Siesta ligt dichtbij het mooie plaatsje Palafrugell en vele stranden. Op de fiets of met de auto is alles goed te bereiken.

Fotos

Características

Alojamientos

Tiendas
Cabañas
Caravanas
Autocaravanas
Chalets
Apartamentos

Instalaciones

Electricidad
Wifi
Taquillas
Tienda del camping
Bar de aperitivos
Restaurante
Caminos pavimentados
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Se admiten perros
Camping de invierno
Parcelas con sombra
Parcelas para grupos de jóvenes
Sin coches
Coche permitido en la parcela

Ocio

Parque infantil
Animación infantil
Piscina exterior
Tenis

Sanitarios

Sala para cambiar bebés
Baño de alquiler
Lavadoras
Secadoras
Pi
Pieter Neerlandés

Prima hotel, vriendelijk personeel en een heerlijk zwembad en spa. Dinerbuffet kan beter maar was op zich oké met ruime keuze. Kamers zijn wat oud maar wel prima schoon

hace 1 año

Al
Alice Neerlandés

Goed verblijf, veel te doen in het hotel: sporten, spa, zwembad… Wel waren de kamer niet heel erg schoon en de bedden waren hard. Ondanks dat: een prima verblijfplaats voor enkele dagen!

hace 1 año

Ba
Babs Neerlandés

Tot 2018 bezochten we deze prachtige camping jarenlang en waren we er dol op. Na een intercontinentale reis en corona keerden we in 2022 terug. Bij aankomst schrokken we van de staat van het terrein. Het was verlaten en de receptie was gesloten. Al snel ontdekten we dat de achteruitgang aan de kant van het strand, die we kenden, nu de hoofdingang was. De camping was in omvang gehalveerd en gedeeltelijk afgesloten met hekken. We kregen te horen dat er door familiegeschillen de eigenaren hun eigen weg waren ingeslagen en daardoor was de helft van het terrein niet meer in gebruik. Echt een grote teleurstelling. Het kleine zwembad waar we altijd rustig konden zwemmen, was ook niet meer aanwezig, net als de schaduwrijke plekken in het afgezette gebied waar we jarenlang hebben gekampeerd. Deels was het personeel nog hetzelfde en nog steeds even aardig. Maar helaas is de charme van de camping voor ons verdwenen.

hace 2 años

FK
Frans K Neerlandés

Sinds 2 jaar is de naam La siesta gewijzigd in Camping calella, tezamen met diverse aanpassingen. Onbegrijpelijk die negatieve beoordelingen hierover! De nieuwe opzet is een win-win situatie voor kampeerders! De camping ingang is nu direct aan het kampeer gedeelte van de camping, waardoor caravans en campers niet meer via een lange hindernis baan door het nagenoeg ongebruikt deel van de camping hoeven te rijden om bij het campeergedeelte te komen.. De receptie is eveneens verplaatst naar de nieuwe ingang, super! Die naam verandering: wat maakt dat uit? Overigens is in 2020 de internet site aangepast: naam en nieuwe situatie toegang poort waren daarin duidelijk aangegeven. Het is en blijft een prima camping. Als het restaurant menu wat meer keuze zou hebben en als de camping wat langer open zouden blijven in het naseizoen zou het helemaal top zijn!

hace 2 años

Ev
evaluna Neerlandés

De camping is de helft van de camping een paar jaar geleden. Voor ons was dat geen bezwaar. Het is een camping met een lekker zwembad en net sanitair. Restaurant is niet gezellig, maar wij gingen liever eten in het leuke dorpje waar je zo naar toe loopt. Vooral de ligging vinden wij top. Onze pubers hebben zich goed vermaakt. Ze gingen s avonds naar een strandje of bleven op de camping bij de picknicktafels met andere jongeren. Leuk dat er verschillende nationaliteiten waren. Voor 18+ is er een club op 1 km van de camping. Leuk om een keer naar toe te gaan. De stacarvans van Lifecamp varieerden sterk. Aan de zijkant stonden hele gedateerde caravans die niet meer verhuurd mogen worden. Op het middengedeelte waren de caravans keurig. Voetbal veld bestaat uit zand, als dit van gras zou zijn zou het veel meer een trekpleister zijn. Voor ons al met al een lekkere camping, voor herhaling vatbaar

hace 2 años

1 / 5

Ubicación