Camping Internacional Aranjuez
28300 Aranjuez
España
Camping Internacional Aranjuez es un camping con 100 parcelas en Aranjuez, España, situado en la región de Madrid. En el camping encontrarás wifi, una tienda, un restaurante y pan fresco por la mañana.
Aquí puedes acampar con una tienda, una caravana o una autocaravana. Además de acampar, también puedes alquilar un chalet o un apartamento.
Para bañarte hay una piscina exterior. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil, animación infantil, una pista de tenis, tenis de mesa, petanca y alquiler de bicicletas.
Los perros son bienvenidos en Camping Internacional Aranjuez. Camping Internacional Aranjuez es accesible en silla de ruedas y dispone de sanitarios adaptados. Para lavar tu ropa hay lavadoras y secadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad, toma de agua y conexión de desagüe. Camping Internacional Aranjuez está abierto todo el año.
Fotos
Características
Alojamientos
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Sanitarios
Opiniones
Escribir una reseñaOverdag was het een prima camping, maar 's avonds was het afschuwelijk: heel veel luidruchtige families. Veel lawaai tot half 1/1 uur 'snachts.
hace 6 años
Goede camping op veel gebieden. We kwamen in een hoogseizoen (week/weekend) 29/30 april 2018.....de prijs was 42 euro voor een nacht.....schaamteloos vind ik dat voor (jonge) gezinnen. Acsi geldt dan even niet. Dat is het zeker niet waard. Grof geld verdienen is dat!!!
hace 6 años
Camping Internacional in Aranjuez is een goede middelgrote camping. Het ligt ongeveer anderhalve kilometer van de stad, een afstand die goed is te belopen. Op de camping is er kano verhuur (alleen in het hoogseizoen 7 dagen per week), de winkel heeft een heel ruim assortiment en het restaurant biedt goede maaltijden voor een redelijke prijs. Het zwembad hebben we niet kunnen proberen want dat werd net gerenoveerd. Wordt vast beter dan dat het was. Voor de Wifi betaald worden en er zijn opvallend weinig waterpunten. Eigenlijk kan je alleen bij het sanitair terecht. Dat is overigens prima. Stroom 16 amp. Dus ruim voldoende. Vriendelijk personeel. Kom wel op tijd voor een goede plek, het is uitzoeken en na 3 uur wordt het druk (vooral op vrijdag) want het aantal plaatsen is beperkt ivm veel Spaanse seizoensplaatsen. De semi-permanente bouwwerken van deze gasten geven de camping helaas een wat rommelig uiterlijk. Op vrijdagmiddag na half vier loopt dan ook plotseling de camping helemaal vol.
hace 6 años
Camping Aranjuez vonden wij een grote massa camping met vooral Spaanse gasten die vermaakt wilden worden met via microfoons versterkte animatie tot 0.00 uur en daarnaast hun eigen televisie bij de caravan. Het verbaast ons dan ook zeer dat deze camping staat vermeld in het boekje charme-campings van de ANWB. Daarbij stonden wij vlakbij de rivier (erg vies en niet bereikbaar vanaf de camping) en een sanitair hok (prima sanitair). Helaas was er veel rioollucht wat ons heeft doen besluiten om na 3 nachten te vertrekken. Madrid is prima bereikbaar via de trein vanuit Aranjuez. Dit hebben we gelukkig gedaan. Personeel is aardig. Al met al geen charme maar massa en vermaak. Zwembad is prima.
hace 6 años
Wij hebben op deze camping 1 nacht gestaan met onze hond als doorgang naar de oostkust van Spanje. Het is een aardige camping. Vriendelijke receptie. Brood op de camping. We hadden ruime plaats aan het begin van de camping. Ook veel vaste plaatsen. We hebben goed op het terras bij het restaurant gegeten. Het sanitair is heel mooi en verwarmd in de winter. Je kunt lopen naar de plaats en het mooie koninklijk paleis.
hace 6 años