€13.8
Por noche
Precio estimado Basado en 1 coche, 2 personas con una carpa, auto caravana o caravana.

Camping abierto de 01 January hasta 31 December
Llegada
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Salida
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Días
{{r.bookingDays}}

Este camping aún no está validado por Spottocamp ¿Eres el propietario? Contactanos con el botón de abajo.

Yo soy el dueño
Wi-Fi
Barbacoa permitida
Perros
Lavadoras
- Advertisement -
5 / 5 (11 votos

Camping Hof Maire

Kapucijnenweg 42
4411 NC, Rilland
Holanda

Camping Hof Maire es un sitio de campo con 30 tonos en Rilland, Holanda. Perros son permitidos. Usted puede encontrar varias actividades recreativas en el camping. Hay un patio de recreo y un cancha de tenis.

Para lavar la ropa que hay lavadoras disponibles.

Lugar características

Recreación
Patio de recreo
Cancha de tenis

Instalación de Servicios
Conexión de Televisor
Wi-Fi
Barbacoa permitida

Calificaciones
Perros
Lugar con sombra

Sanitario
Lavadoras


Haga clic aquí si la información sobre este camping no es correcto o está incompleto

Fotos

Críticas

Leo
Neerlandés
Een uitstekende week met onze kleinkinderen 11 en 9 jaar gehad. Heel kindvriendelijk, leuke speeltoestellen, schone douches en toiletten, grote staanplaatsen en super aardige beheerders welke leuke activiteiten organiseren. Zeker een aanrader
2 años ace

Yolande Brandwijk
Neerlandés
Kleine camping die super schoon is zelfs geurstokjes op de wc ,waar kinderen vrolijk springen op de trampoline en fietsers het heel gezellig vinden om te overnachten Vandaar kun je het hele eiland bezoeken zelfs Antwerpen is dichtbij Ook worden er in de vakantie tijd leuke activiteiten georganiseerd, boogschieten biertje drinken in België rondje pondje met de fiets en voor de kinderen van alles in de pipowagen of rondje op de pony rijden schelpen of stenen schilderen Slib lopen met een groepje onder begeleiding Echt het bezoeken waard bij deze gezellige familie er komt echt een volgende keer
3 años ace

Danny en Renate
Neerlandés
In 1 woord Fantastisch! Wat hebben wij genoten van deze vakantie! De rust, gastvrijheid en de gemoedelijke sfeer. Onze dochter van 6 heeft haar geen minuut verveelt, en had de tijd van haar leven bij jullie! Leuke activiteiten voor kinderen maar ook voor volwassenen. Jeroen en MariekeKoos en CorrieEn kids...Het was top! We komen snel weer terug!
3 años ace

Familie Weijer
Neerlandés
Genoten van de ruimte, de rust en de gastvrijheid van Marieke en Jeroen.
4 años ace

Familie de Ruiter
Neerlandés
Kleinschalige camping met gemoedelijke sfeer. Je wordt zeer welkom geheten. Onze jongste dochter van 10 heeft zich goed vermaakt in de speeltuin op 't midden van het veld en met de andere aanwezige kinderen. Doordat er genoeg in de omgeving te doen is, heeft onze dochter van 14 zich ook Prim vermaakt. Al met al een zeer geslaagde vakantie gehad op camping Hof Maire.
4 años ace

Kris, Chris & Linn
Neerlandés
Zoveel rust en gezelligheid. Onze dochter van 8 heeft zich er heerlijk vermaakt, en wij dus ook. 1 week is echt te kort. Volgend jaar willen we weer! Jeroen & Marieke, dank je wel!
4 años ace

- Advertisement -