Camping De Helfterkamp
8171 RA Vaassen
los Países Bajos
Camping De Helfterkamp es un camping con 100 parcelas en Vaassen, los Países Bajos, situado en la región de Gelderland. En el camping encontrarás wifi, una tienda y pan fresco por la mañana.
Aquí puedes acampar con una tienda, una caravana o una autocaravana. Además de acampar, también puedes alquilar un chalet.
Para bañarte hay una piscina exterior, una piscina cubierta y aguas naturales de baño. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil, animación infantil, tenis de mesa, petanca, alquiler de bicicletas y vela y surf.
Los perros son bienvenidos en Camping De Helfterkamp. Camping De Helfterkamp es accesible en silla de ruedas y dispone de sanitarios adaptados. Para lavar tu ropa hay lavadoras y secadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad, toma de agua y conexión de desagüe. Camping De Helfterkamp está abierto del 20 febrero al 31 octubre.
Fotos
Características
Alojamientos
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Sanitarios
Opiniones
Escribir una reseñaHet is hier uitstekend. Alles is proper en ordelijk. De grote velden zijn goed verzorgd. Over het personeel valt niets negatiefs te zeggen. Het enige grote minpunt is dat je je wagen naast de caravan moet zetten. Hierdoor wordt de ruimte naast het kampeermiddel erg beperkt. We stonden op een hoek en dan staat de auto van de buren bijna in de voortent. Maar verder is alles fantastisch. We komen hier zeker opnieuw.
hace 3 años
Wandelen en rust, zeer vriendelijke eigenaren
hace 3 años
Geweldige en zeer verzorgde camping. Hier kunnen vele campings een voorbeeld aan nemen. Je wordt er gelijk blij van. Uitmuntend afgewerkt en superschoon sanitair en wasvoorziening. Terrein zeer goed onderhouden en ruim opgezet. Goede ligging voor fietsroutes over de Veluwe. Wifi werkt prima, is gratis en geen gedoe met toegangscodes. Uitstekende prijs/kwaliteitsverhouding. Absolute aanrader.
hace 3 años
Na enkele jaren niet nu weer eens terug deze camping . Wat een verschil met enkele jaren terug. Toen stond de camping voor rust, vriendelijkheid en was het een goed verzorgde camping. De rust was nu ver te zoeken. Veel overlast van kinderen en hond beheerder. Personeel stond je te woord maar geen woord teveel niet eens een goedemorgen. Ook het onderhoud van oa speeltoestellen, gebouwen enz laat te wensen over. Erg jammer om een eens zo mooie camping zo af te zien glijden.
hace 4 años
Wij hebben hier na jaren weer een keer een week gekampeerd. Nog steeds een hele fijne camping met mooie plaatsen in een heerlijke omgeving. Het personeel is vriendelijk,behulpzaam en neemt de tijd om alle vragen te beantwoorden. Het sanitair is keurig schoon. Voor de hond volop uitlaat mogelijkheden. Wij komen graag nog weer een keer terug. George en Sigrid
hace 4 años