Camping am Badesee es un camping con 60 parcelas en Mühlen, Austria, situado en la región de Styria. En el camping encontrarás wifi, un restaurante y pan fresco por la mañana.
Aquí puedes acampar con una tienda, una caravana o una autocaravana. Además de acampar, también puedes alquilar un chalet.
Para bañarte hay una piscina exterior, una piscina cubierta, un tobogán acuático y aguas naturales de baño. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil, animación infantil, una granja de animales, tenis de mesa, una pista de voleibol y alquiler de bicicletas.
Los perros son bienvenidos en Camping am Badesee. Para lavar tu ropa hay lavadoras y secadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad. Camping am Badesee está abierto del 30 abril al 27 septiembre.
Fotos
Características
Alojamientos
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Sanitarios
Opiniones
Escribir una reseñasuper leuk, veel te doen ook voor kinderen, mooie omgeving en ook genoeg activiteiten.
hace 6 años
De eerdere reviews kloppen nog steeds. Fijne, overzichtelijke camping, vriendelijke eigenaren en gezellig terras met lekker eten. De kaart is niet standaard. Leuke activiteiten voor kids tot 12 jaar, wandeltochten vanaf de camping. Veel mooie wandelingen mogelijk in de camping. Heerlijk meer voor de warmere dagen. Sanitair is schoon. Wel wat meer gasten die voor een paar dagen blijven, maar dat hebben we niet als storend ervaren. Kortom wij hebben een heerlijke vakantie gehad.
hace 6 años
Heerlijk rustige camping met ruime plekken en vriendelijke beheerders. In de mooie omgeving is het heerlijk wandelen en er kunnen ook wandelingen op hoogte worden gemaakt. De omgeving is volstrekt niet toeristisch en daarmee is veel gezegd over de rust en omgeving. Op de camping zijn prima voorzieningen voor toilet, douches, afwas etc. Voor wasmachine en verzorging van kleintjes waren ook voorzieningen aanwezig. Voor de kleintjes zijn er wel wat speelvoorzieningen en wat aaibare dieren. Voor grotere kinderen zijn er geen specifieke voorzieningen. Al met een plaats voor mensen die rust en ruimte zoeken en kinderen die zichzelf prima kunnen vermaken in het zwemwater van de Badesee direct aan de camping
hace 6 años
Wij hebben hier 13 nachten gestaan,mooie ruime plaatsen aan het water.Er word van alles georganiseerd en in het meer kun je zwemmen en vissen.Vriendelijke mensen en op het terras kun je goed eten.In de omgeving kun je perfecte wandelingen maken en is erg veel te zien.Komen zeker een keer terug.
hace 6 años
Net terug van Camping am Badesee, Geweldige kleine camping met goede voorzieningen. Bijzonder goed ontvangen. Vriendelijke eigenaren. Wordt elke dag wel wat georganiseerd, zoals wandelingen in de omgeving. Vrijdag Grillavond absoluut aanrader. Veel mooie wandelingen te maken in de omgeving. Het zwemmeer is heerlijk op temperatuur.
hace 6 años