Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camperresort Bodelaeke
Camperresort Bodelaeke
Camperresort Bodelaeke
Camperresort Bodelaeke
Camperresort Bodelaeke

Camperresort Bodelaeke en los Países Bajos

Giethoorn, los Países Bajos

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
3.5 / 5 (8 votos)

Camperresort Bodelaeke

Vosjacht 10A
8355 CM Giethoorn
los Países Bajos
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

Camperresort Bodelaeke es un camping con 100 parcelas en Giethoorn, los Países Bajos, situado en la región de Overijssel. En el camping encontrarás wifi.

En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil.

Los perros son bienvenidos en Camperresort Bodelaeke. Para lavar tu ropa hay lavadoras disponibles.

Fotos

Características

Instalaciones

Wifi
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Se admiten perros
Sin coches

Ocio

Parque infantil

Sanitarios

Lavadoras
Ci
Cissy Neerlandés

Fijne camperplaats. Jammer dat het sanitair niet open is. Vinden wij echt een min puntje. heerlijke zwemplek, alleen moesten er niet zoveel rubberboten liggen van campergasten, waardoor je bijna niet het water in kunt komen.

hace 4 años

Wi
wim Neerlandés

zeer hoog gras , en dood dor gras wat is achtergebleven van maaien van 6 week geleden. verder erg nat terrein waardoor je vast komt te zitten, geen verharde rijstroken voor de camper. tevens zijn 2 douches voor mannen en 2 wc s voor 100 camper plekken te weinig. tevens zijn de douches krap en word niet geventileerd... sauna idee dus pff en er staat bij gratis 100 ltr water maar dat is niet zo water tanken voor de camper gaat met de kaart en kost geld !

hace 4 años

DH
De hacobru Neerlandés

Staat aangegeven op internet als luxe Camperresort. Komt onverzorgd over. Gras hoog en veel eendenpoep. Ticket automaat werkt niet.

hace 4 años

TE
T en T Neerlandés

Mooie camperplaats,alleen het gras stond erg hoog,als dat iedere week wordt bijgehouden,dan is het een prachtige camperplaats. Verders alles netjes

hace 4 años

Ma
Marianne Neerlandés

In het drukke Giethoorn overnacht op deze camperplaats, waar we wat meer van verwacht hadden. De ticketmachine deed het niet en het sanitair was nog afgesloten (op bijna alle plekken is het sanitair weer open), dit hadden we liefst vooraf geweten. De zwemplaatsjes zijn prettig.

hace 4 años

1 / 2

Ubicación