Los precios no están disponibles
Precio estimado Basado en 1 coche, 2 personas con una carpa, auto caravana o caravana.

Camping abierto de 01 January hasta 31 December
Llegada
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Salida
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Días
{{r.bookingDays}}

Este camping aún no está validado por Spottocamp ¿Eres el propietario? Contactanos con el botón de abajo.

Yo soy el dueño
Wi-Fi
Barbacoa permitida
Perros
Lavadoras
- Advertisement -
4 / 5 (11 votos

Boerencamping de Kei

Provincialeweg 1-3
1902 LA, Castricum
Holanda

Boerencamping de Kei es un sitio de campo Castricum, Holanda. Boerencamping de Kei tiene wi-fi y un merendero. Perros son permitidos. Usted puede encontrar varias actividades recreativas en el camping. Hay un patio de recreo.

Para lavar la ropa que hay lavadoras disponibles.

Lugar características

Recreación
Patio de recreo

Instalación de Servicios
Wi-Fi
Instalaciones de cocina
Merendero
Acceso a silla de ruedas
Barbacoa permitida

Calificaciones
Perros
Lugar con sombra
Libre de coches

Sanitario
Lavadoras


Haga clic aquí si la información sobre este camping no es correcto o está incompleto

Fotos

Críticas

Eefje
Neerlandés
Ruime locaties, veel natuur, vriendelijke inwoners, schitterende omgeving, nette toiletvoorzieningen, kinderen kunnen meehelpen met het melken van koeien, er is altijd leven in de brouwerij op de camping.
2 años ace

Fam. Buikema
Neerlandés
Wij zijn hier bijna een week geweest in de Mei vakantie. Wij stonden vlak achter de koeienstal. Eerste avond / nacht even wennen aan het gekletst van de dames🐄. Maar dat ging al gauw goed! We hebben genoten met onze 2 kinderen 7 en 5 jaar. Ze mochten overal mee helpen, en op de vragen die we hadden, werd altijd antwoord op gegeven door de boer en boerin. We hebben 2 x een kalf geboren zien worden, ook daar geven ze je de ruimte in om te kijken en vragen te beantwoorden. Hoe druk ze het ook hebben. Wij hebben op en top genoten! Een aanrader! Leuke trampoline en skelters voor de kids. Top!
3 años ace

Mirjam
Neerlandés
Fijn weekend gehad op deze gezellige kleinschalige camping. Vriendelijke o ontvangst, mooi sanitair en 's morgens ontbijten met uitzicht op de koeien.
4 años ace

Ria Graafsma
Neerlandés
Prima camping die ook in de Corona tijd goed schoon gemaakt werd. Fietsen konden in de boerenstal staan waar ook nog een plank stond met 6 stopcontacten voor de elektrische fietsen.
4 años ace

Els Hakze
Neerlandés
Wij hadden deze camping al voor het Coronatijdperk geboekt om naar Sail Amsterdam te gaan. Helaas ging Sail dit jaar niet door, maar gelukkig waren we op de camping meer dan welkom. We hadden een mooi plekje op het veld met als achterburen 70 gezellige melkdames. Mede dankzij het fantastische weer hebben een heerlijk verblijf gehad op deze gemoedelijke camping. Op de levendige boerderij is van alles te beleven en de boer en boerin nemen de tijd om een praatje met hun gasten te maken ondanks hun drukke bestaan. Vanaf de camping kun je heerlijk fietsen en ook het stand ligt binnen handbereik. Kortom, een aanrader!
4 años ace

Stephanie
Neerlandés
Afgelopen juli een midweek gestaan. Plek was mooi (nr25) helemaal aan het eind met veel privacy en dichtbij de waterkraan We zijn andere boerencampings gewend maar vond de activiteiten voor de kinderen niet echt fantastisch. Koeien kwamen zelf terug uit de wei, om naar de kalfjes te gaan moesten de kinderen door een grote schuur met veel grote machines (niet echt veilig) Kittens en trampoline waren leuk Omgeving is prachtig om te fietsen dus dat hebben we vooral gedaan. Wij gaan er niet nogmaals heen. Daarnaast vond ik de Corona maatregelen echt minimaal. Geen beleid bij het douchegebouw, onhygiënische kralen gordijnen bij de ingang, staat van het sanitair was wel goed
4 años ace

- Advertisement -