Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Bella Vista

Bella Vista en Francia

Calvi, Francia

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
4 / 5 (5 votos)

Bella Vista

Route de Pietramaggiore
F-20260 Calvi
Francia
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

Bella Vista es un camping con 100 parcelas en Calvi, Francia, situado en la región de Corsica. En el camping encontrarás wifi, una tienda y un bar de aperitivos.

Los perros son bienvenidos en Bella Vista. Bella Vista es accesible en silla de ruedas. Para lavar tu ropa hay lavadoras disponibles.

Fotos

Características

Instalaciones

Wifi
Tienda del camping
Bar de aperitivos
Acceso para silla de ruedas

Idoneidad

Se admiten perros
Parcelas con sombra
Sin coches

Sanitarios

Lavadoras
Hu
hugo Francés

extrêmement bien surpris par ce camping. les premiers jours, reveillés par un bruit de frottement ... celui des personnes grattant les sanitaires à la brosse !!! et ce 2 fois par jour en pleine saison ( aout 2012)!!! le camping par lui même est plaisant, peut etre manque il des jeux pour enfants. la nourriture est normale sans plus et pas mauvaise !!! le camping est calme à tendance familiale. calvi est à 10 min à pied et le vieux calvi à 20. préférez un emplacement loin de la route car c'est une route rapide .... mais cela est indépendant du camping. nous y retournerons sans probleme. attention aux guepes et aux moustiques mais ça c'est partout en corse !!

hace 4 años

Wi
Wilbrand Neerlandés

Ondanks de vorige beoordelingen toch wezen kijken. Zag er erg goed uit! 700 meter van het prachtige dorp Calvi en 800 meter van het strand! Met onze tent hadden we een zeer ruime plek, geen auto's op het terrein, maar vlak bij wel de parkeerplaats. Zeer vriendelijke eigenaar, zeer goede en schone toiletten. Doordat je dicht bij calvi zit, hoor je wel op afstand de disco. Prima camping met weinig hollanders en vooral veel fransen! Dus geen kroketten, hazes en kaassoufles. Er is een aparte mogelijkheid voor een tententerrein. Meer in het bos en minder in vakjes. Receptie is zeer vriendelijk. We hadden een dokter nodig. Receptie belde en maakte een afspraak. Heerlijk!

hace 4 años

Er
Erik Neerlandés

Begin augustus 2013 stonden wij 2 weken met onze tent op camping Bella Vista in Calvi. De camping is gelegen op loopafstand van het strand en het centrum van Calvi (beide ongeveer een kwartier lopen). De camping is heerlijk rustig en de plaatsen zijn ruim en schaduwrijk. We zijn vriendelijk ontvangen en mochten zelf een plaatsje uitzoeken. Je mag niet met de auto de camping op, maar erg ver hoef je niet te lopen vanaf de parkeerplaats. Bovendien is het erg rustig op de camping doordat er weinig auto's rijden. Overigens mag je voor het in- en uitpakken wel even met de auto het terrein op. Het sanitair is netjes en wordt goed schoongehouden. Er zijn 2 sanitairgebouwen, waarvan de grootste vrij nieuw is. Het kleine gebouw kan wel een opknapbeurt gebruiken. Voor jonge kinderen is er weinig te beleven: geen speeltoestellen, geen zwembad en geen animatieteam. Echt een camping voor rustzoekers. Er is een klein kampwinkeltje, waar je o.a. 's morgens vers brood kan kopen.

hace 4 años

RC
Rob Centen Neerlandés

De eerste camping vanaf de veerboot 's,avonds om 20,30 uur . Uitgebreide camping mooie plaatsen direkt bij ingang echter alleen voor tenten . Verder grote plaatsen onder de bomen. Maar wat een onbeschoft personeel. Bij installeren was er geen spanning op de elktraaansluitpaal. Camping beheerder of personeel op bromfitesje 3 x erbij moeten halen. Elektriciteitskabel van ons was stuk was zijn oordeel . Draaide om en reed weg. In het donder alles weer ingepakt en van de camping afgereden naar camping Pinede met vriendelijke ontvangst. Geen enkele moeite van uit camping beheer om op een of andere manier de situatie op te lossen. Met de elektra aansluitpaal snoer van onze caravan was niets aan de hand.

hace 4 años

Ni
Niek Neerlandés

We hebben 3 nachten op Bella Vista gestaan. Het is een leuke camping met plaatsen in het bos. Nadeel vond ik wel dat we de auto niet bij de tent mochten parkeren. Plaatsen zijn ruim, en zeer schaduwrijk. Het sanitair is overdreven schoon, dat was zeker positief. Vanaf de camping is het ongeveer een kwartier lopen naar het centrum van Calci en het strand. Op de camping is verder niets te doen. Er was wel een pizzeria, maar hier hebben we geen gebruik van gemaakt.

hace 4 años

Ubicación