Alpenferienpark Reisach es un camping con 60 parcelas en Reisach, Austria, situado en la región de Carinthia. En el camping encontrarás wifi, un restaurante y pan fresco por la mañana.
Aquí puedes acampar con una tienda, una caravana o una autocaravana. Además de acampar, también puedes alquilar una cabaña o un chalet.
Para bañarte hay una piscina exterior, una piscina cubierta y aguas naturales de baño. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil, animación infantil, una granja de animales, tenis de mesa, una pista de voleibol y alquiler de bicicletas.
Los perros son bienvenidos en Alpenferienpark Reisach. Para lavar tu ropa hay lavadoras y secadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad. Alpenferienpark Reisach está abierto del 1 mayo al 1 octubre.
Fotos
Características
Alojamientos
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Sanitarios
Opiniones
Escribir una reseñaFantastische camping! Zou er zo weer naar teruggaan!
hace 2 años
Wij hebben een week (juli) verbleven in de Panorama blokhut We hadden vanaf onze veranda prachtig uitzicht op de bergen en de hoge dennenbomen. In de blokhut was een 2-persoonsbed en een apart kamertje met een klein stapelbed. Er zat een douche en toilet en keukentje in, prima om kleine maaltijden te bereiden. Er was geen wifi beschikbaar op de camping, alleen bij het restaurant. Op de camping heerst een gezellige sfeer, vooral rondom het prachtige natuurbad zijn vele (Nederlandse) kinderen te vinden die zich vermaken met o.a. het vangen van salamanders. Elke morgen zijn er verse broodjes beschikbaar (wel voor 17.00 uur bestellen). Het restaurant serveert allerlei gerechten, zoals wienerschnitzels, pizza's, hamburgers etc. Op woensdag gesloten. In de omgeving kun je bv. naar de Garnitzenkloof, Garnitzenberg (per lift of met de auto), Weißensee, Flockalmpass e.d. In de buurt zijn er meerdere openlucht zwembaden en meren te vinden.
hace 2 años
We hebben een week (juli) doorgebracht in de Panorama blokhut. Vanaf ons terras hadden we een adembenemend uitzicht op de bergen en de hoge dennen. De hut was uitgerust met een tweepersoonsbed en een aparte kamer met een klein stapelbed. Er was een doucheruimte, toilet en een klein keukentje voor het bereiden van eenvoudige maaltijden. Wifi was niet beschikbaar op de camping, alleen in het restaurant. De camping had een gezellige sfeer, met name rond het prachtige natuurzwembad waar veel (Nederlandse) kinderen plezier hadden met het vangen van salamanders. Elke ochtend waren er verse broodjes te verkrijgen (bestellen voor 17.00 uur). Het restaurant bood een verscheidenheid aan maaltijden, zoals wienerschnitzels, pizza's, hamburgers etc. Op woensdag gesloten. In de omgeving kun je bijvoorbeeld de Garnitzenkloof, Garnitzenberg (met de lift of auto), Weißensee, Flockalmpass en dergelijke bezoeken. In de omgeving zijn er ook verschillende openluchtzwembaden en meren.
hace 3 años
Wij zijn hier in in de zomer van 2016, 2018 en 2019 geweest. Fijne kleinschalige camping met ruime plekken. Er komen vooral nederlanders, eigenaar is ook Nederlands. Mooie omgeving met vele wandelmogelijkheden, meer in de buurt. Loop ook eens vanuit de camping naar de hut boven en bestel dan een jausenplatte😋. In de buurt is een lange rodelbaan(Nassfeld), echt een aanrader. Bij de Eggeralm zijn wilde paarden te zien.Wij hebben 2 jaar gebruik gemaakt van de Kärten card, de bezienswaardigheden van de card zijn wat verdere rijden, vanwege de mooie omgeving is dit zeker geen straf. Inbegrepen bij de kaart is een klimbos, bergbanen, piste flitsen. Via ferrata mogelijkheden in de buurt.
hace 5 años
Prachtige terrassencamping op 850 meter hoogte. Kleinschalig, maar ruime plekken. Prima uitvalsbasis om te wandelen, fietsen of lekker tot rust komen.
hace 5 años