Allurepark De Zeven Linden
3744 BC Baarn
los Países Bajos
Allurepark De Zeven Linden es un camping con 280 parcelas en Baarn, los Países Bajos, situado en la región de Utrecht. En el camping encontrarás wifi, una tienda, un restaurante y pan fresco por la mañana.
Aquí puedes acampar con una tienda, una caravana o una autocaravana. Además de acampar, también puedes alquilar una cabaña.
En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil, animación infantil, tenis de mesa, petanca y alquiler de bicicletas.
Los perros son bienvenidos en Allurepark De Zeven Linden. Allurepark De Zeven Linden es accesible en silla de ruedas y dispone de sanitarios adaptados. Para lavar tu ropa hay lavadoras y secadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad, toma de agua y conexión de desagüe.
Fotos
Características
Alojamientos
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Sanitarios
Opiniones
Escribir una reseñaVoor de prijs die je neerlegt, ontvang je niet veel in ruil! Je moet zelfs betalen voor het hete water om de vaat te wassen. Een vervelend detail is dat je je toegangspas niet mag vergeten als je extra bezoekers naar het toilet wilt laten gaan. Dus terug naar de stacaravan! We zouden deze camping de volgende keer vermijden!
hace 3 años
Het positieve is dat het personeel vriendelijk is en de camping mooi is. Het negatieve is dat als je slechts één nacht met de camper wilt verblijven, dit niet mogelijk is. Je moet een reservering voor minimaal vier nachten maken. We wilden drie nachten blijven, maar moesten voor vier nachten betalen, wat neerkomt op 205 euro inclusief elektriciteit. We hebben hier echter weinig van gebruikt omdat het Pinksteren was. Ik begrijp dat er mogelijk een hogere prijs wordt gevraagd tijdens feestdagen, maar dit is aanzienlijk meer dan de normale prijzen die op de website worden vermeld. Helaas zijn er geen extra voordelen. Jammer.
hace 3 años
In het verleden heb ik meerdere malen mijn tent opgezet op deze camping. Je volgde simpelweg de aanwijzingen "recht voor de receptie" en je belandde op een prachtig stuk land waar je vrij was om je tent en fiets neer te zetten. Dat is echter niet langer het geval. De camping is nu een zee van caravan daken, zelfs op dat mooie stukje. Het sanitair is prima en kan bediend worden met een kaart die je krijgt bij aankomst. Ik had de keuze tussen een plek direct naast de douchegebouwen (iets wat Staatsbosbeheer niet zou moeten doen bij fietsende kampeerders) of een plek naast de kampvuurplek. Een uitstekende plek! Maar helaas niet meer dat mooie veld van weleer. Dat is spijtig!
hace 3 años
Prachtig gelegen kampeerterrein in een bosrijke streek. Onze grootste frustratie was echter de reiniging van het sanitairgebouw (1). De schoonmaakploeg klaarde de klus in 5 minuten zonder enige richtlijnen of hygiënevoorschriften te volgen. De wc's werden nauwelijks aangeraakt, enkel de vloer werd gedweild. Met hetzelfde vuile water werden de douches gedweild en verder niet gereinigd. Het is bekend dat elektrische handdrogers bacteriën verspreiden en deze zouden vervangen moeten worden door papieren handdoekjes. Bij de wastafels was er geen Torkrol of iets dergelijks om tandpasta, zeepresten of water te verwijderen (dat doe ik niet met mijn eigen handdoek), zodat de volgende kampeerder een (schijnbaar) schone wastafel kan gebruiken. Ook ontbrak er in het centrale gedeelte een overzicht van de laatste "schoonmaak". En het vegen rondom of het uitkloppen van een matje was er helemaal niet bij.Samengevat, een prachtige camping, maar de reiniging van een nieuw sanitairgebouw met goede douches was ondermaats.Voor ons geen herhaling.
hace 3 años
Ik heb echt genoten van mijn verblijf op deze camping. Er waren prachtige locaties beschikbaar. In de ochtend kon ik verse broodjes halen. De medewerkers waren zeer aangenaam en behulpzaam. Het toiletgebouw was zeer netjes en het rook er heerlijk naar kaneel.Ik zou absoluut weer hierheen gaan, en hopelijk de volgende keer met zonnig weer! ;)
hace 3 años