Aktiv Camp Purgstall - Camping und Ferienpark
3251 Purgstall/Erlauf
Austria
Aktiv Camp Purgstall - Camping und Ferienpark es un camping con 50 parcelas en Purgstall/Erlauf, Austria, situado en la región de Lower Austria. En el camping encontrarás wifi, un restaurante y pan fresco por la mañana.
Aquí puedes acampar con una tienda, una caravana o una autocaravana. Además de acampar, también puedes alquilar un chalet o un apartamento.
Para bañarte hay una piscina exterior, una piscina cubierta, un tobogán acuático y aguas naturales de baño. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil, animación infantil, una granja de animales, tenis de mesa, una pista de voleibol y alquiler de bicicletas.
Los perros son bienvenidos en Aktiv Camp Purgstall - Camping und Ferienpark. Aktiv Camp Purgstall - Camping und Ferienpark es accesible en silla de ruedas y dispone de sanitarios adaptados. Para lavar tu ropa hay lavadoras y secadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad. Aktiv Camp Purgstall - Camping und Ferienpark está abierto del 15 marzo al 15 noviembre.
Fotos
Características
Alojamientos
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Sanitarios
Opiniones
Escribir una reseñaKleinschalige, sfeervolle camping. Natuurzwembad om lekker af te koelen. Speeltuintje, gratis zwembad op loopafstand. Rustige camping, prachtige omgeving. Zeer schoon sanitair en camping goed onderhouden. Vriendelijk en behulpzaam personeel. Winkels dichtbij! Erleufschlucht is prachtig. Kortom, super tijd gehad!
hace 4 años
Active camping Purgstall is een aanrader. Mooie,kleine,goed verzorgde camping met super schoon sanitair en een vriendelijke eigenaar.Zeer gemoedelijk. Elke ochtend heerlijke verse broodjes. Klein Restaurantje zonder menukaart. In overleg met eigenaar ( halve dag vantevoren) biedt hij een aantal keuzemogelijkheden aan en wordt er heerlijk voor je gekookt. Prachtige omgeving voor wandelaars en fietsers. Wij gaan er zeker nog eens terug!
hace 6 años
Echt een aanrader! Nog nooit zulke schone sanitair op een camping gezien. Heerlijk rustige sfeer, ruime plaatsen, leuke zwemvijver en speelruimte.
hace 6 años
We hebben hier reeds 2 maal verbleven. Steeds een super toffe vakantie gehad. Ontvangst is altijd erg vriendelijk, alsook de kinderen zijn hier koning te rijk. De helft van de camping is speelweide en er is ook een super aangename zwemvijver. Naast de camping is een klein riviertje. Leuk om dammen te bouwen. De eigenaars zijn super vriendelijk en behulpzaam. Staan steeds klaar met raad en daad. Heb je geen zin om te koken, dan kan je mits op voorhand aangegeven, eten in het restaurantje op de camping. Lekker en gezellig. In de omgeving is er enorm veel te doen. Zelf na 2 maal een vakantie van min. 2 weken hebben we hier nog niet alles gezien. Kortom: een super fijne camping. Voor ons een echte aanrader.
hace 6 años
Wij verbleven hier met onze auto + aanhanger + 2 motoren gedurende de hele maand juni in 2014. De stacaravan die we huurden was in abominabele staat en viel van ouderdom uit elkaar. Toch zijn we gebleven vanwege het prachtige weer, de rust en de heerlijke omgeving om motor te rijden. De aanhanger kon achteraan op de camping op een veld staan, auto en motoren dichtbij de caravan. Sanitair top! Leuk feest op 21 juni met een varken aan het spit. De fam. Kaiser was op alle fronten zeer behulpzaam. Uiteindelijk hebben we een flink deel van de overnachtingskosten en consumpties niet hoeven betalen en is ons beloofd dat de stacaravan naar de schroothoop zou gaan. Het dorpje stelt niks voor, dat was wel jammer. Wij kochten een Niederösterreich Karte en hebben daarmee ontzettend leuke dingen in de omgeving gratis kunnen bezoeken. Wij denken, ondanks de vreselijke caravan, met een fijn gevoel aan deze vakantie terug
hace 6 años