Waldcamping Batmund
6791 St.Gallenkirch
Austria
Waldcamping Batmund is a campsite with 30 pitches in St.Gallenkirch, Austria, located in the Vorarlberg region. On site you will find wifi, a camp shop, a restaurant and fresh bread in the morning.
For swimming there is an outdoor pool and an indoor pool. There are several recreational activities on the campsite, such as a playground, a tennis court, mini golf, bike rental, horse riding and a sauna.
Dogs are welcome at Waldcamping Batmund. To wash your clothes there are washing machines and dryers available. Pitches with electricity are available. Waldcamping Batmund is open from 20 May until 30 October.
Photos
Characteristics
Facilities
Suitability
Recreation
Sanitary
Reviews
Write a reviewWat een opluchting om een camping te treffen waarbij je niet allemaal in het gelid moet staan , zoals op zoveel andere Oostenrijkse campings. We waren hier in juni/juli. De camping ligt aan het riviertje de ILL en je kan daar heerlijk toeven. De staanplaatsen zijn verhard,met wat gras maar ik vind het erg jammer dat die lelijke electriciteitsdraden boven je tent of Caravan hangen. Maar goed daar kunnen ze ook niks aan doen. Hier is het enige negatieve gezegd. Het sanitair is zó mooi en schoon! Je waant je in een sauna alleen de sauna ontbreekt. De eigenaars zijn erg vriendelijk en behulpzaam. In de omgeving veel te doen, zeker als je ook een freizeitpass koopt, dan kan je in alle kabelbanen en bus en trein . Wij komen vast nog eens terug!
4 years ago
Wat een droomcamping! Ruime plaatsen, heel veel groen op de camping, geweldig goed, mooi, schoon en modern sanitair, rust, een prachtige beek langs de camping, broodjesservice, goedwerkende WiFi, bushalte voor de camping en bovenal zeker ook vriendelijk personeel... Meer heb je toch niet nodig?
6 years ago
Rustige camping, met vriendelijke eigenaresses. Schone douches en toiletten. Prima camping als uitvalsbasis voor prachtige wandelingen. Wij hebben er 2 hele mooie weken gehad.
6 years ago
In dit dal zijn meerdere campings maar die zijn allemaal gericht op winter-kamperen, dus rijtjes campers (met schotels). Hoewel deze camping langs de doorgaande weg ligt is het een verademing: mix van tenten en campers, gevarieerde plaatsen. Van de weg heb je relatief weinig last. Het sanitair wordt erg goed schoon gehouden en de overige voorzieningen zijn prima! Daarbij een fijne ontvangst en veel gastvrijheid.
6 years ago
Prijs en kwaliteit is super voor een 2 sterren camping! Alles ziet er goed en verzorgd uit. Wordt dagelijks schoongemaakt. Douchen tegen betaling van € 1,- voor 5 minuten douchen waarbij je tussentijds de douche (tijdelijk) uit kan zetten zodat de tijd niet doorloopt. Wifi tegen betaling, goede regeling en verbinding. Eigenaar camping is vriendelijk. Veel info bij de balie. Bushalte bij de ingang van de camping. Broodjesservice. Wasmachine en droger aanwezig tegen een kleine betaling. Plaatsen zijn ruim en goed onderhouden. Er is veel te doen in de omgeving.
6 years ago